Arama sonuçlarınız

1. boraciner

Opel Frontera Tepe Pozısyon Lambaları

eklediğim aksesuarı linkte yayınladım arkadaşlar... http://www.instructables.com/id/Truck-Roof-Amber-Lights/ Yurtdışından bir arkadaşımın babasına getirttim 400 tl ye mal oldu..

2. boraciner

FRONTERA ÇEKİ DEMİRİ LAZIM ????

2000 model Frontera Sport için çeki demiri lazım .. çıkma falan farketmez Yardımlar için şimdiden teşekkürler
  3. boraciner

FRONTERA BAGAJ CAMI NASIL KILITLENIYOR????

Arkadaşlar uzaktan kumandayla kilitlediğimde bagaj camı kilitlenmiyor. anahtarı sokup manuel kilitlemeye çalıştım beceremedim.. anahtarı bastırıp mı ? ve ne tarafa çevireceğiz? teşekkürler

4. boraciner

FRONTERA "A" ÖN DEMİR ---> FRONTERA "B" YE TAKILMASI

Arkadaşlar ikitelli arıca - opel çıkmacısında buldum demiri, 1-2 tamir işi var ve boyanacak daha sonrasında bağlantı Frontera A da Düz fakat B de yatay olması farkı var oraya vidalı bir aparat yapılıp tutturulacak. Haftaya Cmtsi Resimleri eklerim inş.
  5. boraciner

FRONTERA "A" ÖN DEMİR NEREDEN BULUNUR?

Merhabalar, Frontera A ların parmaklıklı siyah ön demirinden nereden bulabilirim , çıkma falan ne kadara patlar??

6. boraciner

BENZİN DAMLIYOR !!!

Merhaba arkadaşlar geçen hafta ilk sahibinden 93 model dizel frontera aldım 5 kapı.. babamda da 2000 model 2.2 DTI frontera sport var az önce depoyu ağzına kadar doldurttum, sonra evin oraya gelmeden yokuş çıktım biraz dik bir rampa.. sonra park ettiğimde aracın benzin kapğının oradan aşağıya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri