Arama sonuçlarınız

1. cazzcazzy

Navara Hararet Sorunu

Yukardaki başlık bana ait ama hala sorunun kaynağını maalesef bulamadım.su devir daim pompasini değiştirdiniz mi? Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

2. cazzcazzy

İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.?

Geçen yıl evimde fransadan çıkıp dünyayı sadece yürüyerek gezen bir gezgin agirlamistim. İsteyince mesafe kavramı sonsuz. Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
  3. cazzcazzy

Ford Ranger Mi ? Nissan Navara Mı ?

test etme şansım olmadı.Ancak sürekli bindiğim navara için rakam vermem gerekirse 12-13 litre şehir içi/ 9-10 litre şehir dışı yakıyor .Araçta AT lastik, 70 kg lik bagaj sürgü, 100 kg arka tampon içi ağırlık ve 70 kg lik tavan üstü kamo çadırı var.Firmanın katalog verisi 11.7 lt/100 km olduğunu...

4. cazzcazzy

Ford Ranger Mi ? Nissan Navara Mı ?

3 yıldır 2009 navara 4x4 otomatik LE paket kullanıyorum. Firmada da 2009 manuel ranger var. Konfor noktasında ben navara dan çok memnunum.Eğer yakıtı dert etmez, parça pahalılığına çok takılmazsanız ben navara derim.
  5. cazzcazzy

Sports Direct

DHL ile kargonuz gelir.70 euro üzerinde bir mebla var ise DHL merkrzden arayarak ürünlerin gümrüğe tabi olduğunu ve beklediğini bir form doldurmanız durumunda %20 lik gümrük işlemlerini yapacağını belirtirler.Bunu yapmanız durumunda işlemleri sağlayıp 4-5 iş günü içerisinde kargoyu size...

6. cazzcazzy

Navara Airbag Zembereği ( Airbag Sargısı ) Sorunu

Değerli lordshouthampton parça konusunda tercih ettiğiniz mağaza yada dükkan neresidir ?Orjinal/yan sanayi 2.el bilgi verirseniz bizde öğrenelim.? Bozo.Aracın illa ufak tefek arıza yada değişim isteyen parçaları olacak.Yeterki ciddi masraf çıkmasın

7. cazzcazzy

Navara Airbag Zembereği ( Airbag Sargısı ) Sorunu

Bozo aracın hayırlı olsun.Güle güle kullan.Aynı aracın 4 çekerinden yaklaşık 2 yıldır bende kullanıyrm. Araçlarımız güzel ancak alırken bahsettiğin bilen biri yada anlamak önemli. Aracn kaç binde ve sanırım otomatik. ? Airbeg zembereği sıkıntılı bir araçta bana denk gelmişti.Allahtan almadan...
  8. cazzcazzy

A/t Lastik Seçimi

Merhaba, uzun araştırmalar sonunda geçen sene 2009 model 4x4 navara aracıma 4 adet bf ko2 aldım.Yaşadığım Kayseri'de mevsimi anlatmaya gerek yok sanırım.Kışın dağ taş kar buz her koşulda denedim.Kar lastiğinden hiçbir farkını göremedim.Yaz geldi çıkarmadım kullanmaya devam ettim.Önümüz kış...
  9. cazzcazzy

Pikap Için Karavan Modelli Enerji Kaynağı

Herkese Merhabalar, Sorum Pikap ile ilgili olmasına rağmen, bu sorunun cevabının bu başlıkta bulabileceğimi düşündüğüm için yazdım.Hayalim birgün çekme bir ithal karavan olsada şuan için gezilerimizi ailecek pikap ile yapıyoruz. Planımda aracım ile uzun süreli Yurt dışı gezileri var. Aracımın...

10. cazzcazzy

Benzin Canavarı Nasıl Terbiye Edilir

Mazot filtresi konusunu hiç duymamıştım.Orjinalden kastınız bilindik bir marka mı örneğin bosch gibi ? Birde bu durumu bizzat deneyip gördünüz mü ?

11. cazzcazzy

Mazot filtresi konusunu hiç duymamıştım.Orjinalden kastınız bilindik bir marka mı örneğin bosch gibi ? Birde bu durumu bizzat deneyip gördünüz mü ?
  12. cazzcazzy

Scooter Kıyafet Tavsiyesi

Herkese Merhabalar, Forumda ne web de aradığım sağlıklı netbirşeylere ulaşamadığım için yazma ihtiyacı hissettim. Yaklaşık 5 yıldır 125 cc Yamaha Cynusx scooter kullanıyorum.Önümüzdeki yılda bunu xmax 250 ile değiştirme planım var.Şuana kadar kask haricinde özel bir kıyafet kullanmadım.Ancak...

13. cazzcazzy

Merhaba Aynen katılıyorum.aynısını geçtiğimiz yıl bende yaptırdım. Şuan şehir içi BF KO2 lastikler ile 11-12 arasında şehir dur kalkta gördüğüm rakam. Kaldıki bizim aracın fabrika verisi AT için 11.7 lt/100 km
  14. cazzcazzy

Hocam lastiklerin hayırlı olsun.Kuru zemin ve Islak zeminde fazlasıyla başarılıdır.Ancak belirttiğim gibi kar sembolü olmayan lastikler kar lastiği değildir(M+S Kar lastiği ifadesi DEĞİLDİR ). Kışın kar lastiği mecburyeti olan bir memlekette değilsen sorun yok.Aksi takdirde cezası var.
  15. cazzcazzy

Hayırlı olsun.O yakıt rakamlarını otomatikde görmek zor. Osebeple sormuştum.:)Lastikler konusunda 4 mevsim asfalt lastiklerini kullanmakta sakınca yok yalnız o lastikler 4 mevsim olarak bilinsede, kuru ve ıslak zemin lastiğidir.Aracınızda ticari olduğu için kışın Kar lastiği mecburiyeti olan...

16. cazzcazzy

BF nin AT lastiği %50 arazi % 50 asfalta göre tasarlanmış ve üretilmiş. MT lastik dediğiniz Mt dediğimiz mud train bizim dille Çamur lastiği demekki agır arazi, özellikle çamurda başarılılar.Asfaltta ciddi ses, yakıt sarfiyatı yaparken bu lastikler yalnış hatırlamıyorsam %80 arazi %20 gibi...
  17. cazzcazzy

Araç manule mi otomatik mi ? At lastik benm gözlemlerime göre 4 mevsim lastiğe göre 05-0.7 litre 100 km de artırıyor.Birazda sertleştirdiği bir gerçek.Ama ses neredeyse hiç farkı yok diyebilirim. Bnm de 4 adet 4 mevsim halen var.Ancak kışın kar lastiği alsan ayrı dert almasan ticari araç...
  18. cazzcazzy

hocam sorunuzu tam olarak anlamadım ?

19. cazzcazzy

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Gayet ii rakam bir navara kullanıcısı olarak sesli düşündüğümde Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  20. cazzcazzy

Etkiler ama 100 km de birkaç km yi geçmez Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri