Arama sonuçlarınız

1. Minimalizm

Ermenistan Vizesi Ve Türk Pasaportu Ile Ermenistan Sınır Geçişi

Ermenistan’a seyahat etmeyi düşünen umuma mahsus pasaport sahibi vatandaşlar vizeye tabidir. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri ise, sınırda vize alamadıklarından dolayı, Ermenistan seyahati öncesi diplomatik temsilciliklerden mutlaka vize almaları gerekiyor. Ermenistan Online Vize...

2. Minimalizm

Ermenistan'a Nasıl Gidilir? Tiflis-erivan Arası Ulaşım

Ermenistan’a Nasıl Gidilir? Tiflis – Erivan Arası Ulaşım Ermenistan seyahatiniz öncesi online vize başvurusu yapabilir veya sınır kapısında 10$ karşılığında Ermenistan Vizesi temin edebilirsiniz. Ermenistan’a ulaşım hava, kara ve demiryolu ile sağlanmakta. Ermenistan havayolları olan Armavia...
  3. Minimalizm

Çıldır, Şeytan Kalesi

Şeytan Kalesi, Ardahan'ın, Çıldır ilçesine bağlı Yıldırımtepe köyünde bulunan Şeytan Kalesi, Anadolu'da ki kalelerden oldukça farklıdır. Kalenin etrafı dağlarla çevrilidir. Yüksek dağların kuşattığı dar bir vadinin içindeki çukurda kalan tepeye kurulmuştur. Türkiye'ye komşu Gürcistan ve...

4. Minimalizm

Çadırın Çantada Ki Yeri? Yer Yok :/

Arkadaşlar merhaba Karrimor Venture 2 çadırı muhafaza etmek için çantamda nereye koyacağımı bilemedim yatay sığmıyor dikey ise çok yer kaplıyor ve 10 cm kadar dışarıda kalıyor. Mat gibi yana sıkıştırayım dedim olmuyor 3.25kg çanta nereye nasıl girer :/ Acaba dış korumasını bırakıp sadece çadırı...
  5. Minimalizm

Çadır, Sırt Çantası, Uyku Tulumu Ve Mat Yardımcı Olur Musunuz?

Arkadaşlar merhaba, Bu yaz çıkacağım Türkiye turu için bu 4 üründe karar kıldım sizlerinde görüşlerini ve profesyonel kişilerden yardım almak istediğim için teknik anlamda düşüncelerinizi merak ediyorum. Ürünler resimle görüldüğü gibidir;

6. Minimalizm

Otostop İle Türkiye Turu İçin Yol Arkadaşı Arıyorum

Başlıkta da belirttiğim gibi Türkiye turu için arkadaş arıyorum 1 kişi ben maceracı, doğa tutkunu, farklı insanlar tanımak, kültürleri yerinde görmeyi seven biriyim macerayı ve seyahati seviyorum bunun yanı sıra İstanbul bölgesi Futbol hakemliği yapıyorum. Kapitalist düzene bir nebze karşı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri