Arama sonuçlarınız

1. I

Discovery2 Td5 Mazot Pompası

Merhaba arkadaşlar.2003 discovery 2 td5 kullanıyorum.Yanlış bir usta yüzünden sağlam olan mazot pompamı değiştirmek zorunda kaldım,fakat pompamın gayet sağlıklı ve yeni olduğu ortaya çıktı..İhtiyacı olan arkadaşlara boşta bekleyen bir mazot pompası olduğu duyrulur..pompa orijinal borusandan...

2. I

Hafif Gazda Tekleme...

Merhaba arkadaşlar,2003 Model discovery2 kullanıyorum..Aracım az ve hafif gaz verdiğimde tekleme yapıyor,gazladığım zaman çok güzel ve seri bir şekilde gidiyor ama bazen yüksek gazlarda da arasıra tekleme yapıyor..Test cihazına bağladığımızda düzensiz basınç uyarısı verdi,basınç sivicini...
  3. I

discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi

Merhaba Arkadaşlar..Yaklaşık 4-5 aydır 2003 discovery td5 kullanıyorum.Zamanı gelen miyadını dolduran bütün değişmesi gereken parçalar değiştirdim..Çok severek ve keyf alarak aracımı kullanıyorum..Fakat bugün ön panelde m ve s lambaları ve vites D lambaları yanıp yanıp sönmeye başladı ve aynı...

4. I

discovery td5 2003 zor çalışıyor

merhaba arkadaşlar,aracımı alalı 2 ay oldu..146.000 km de,kazasız belasız,yakıt pompası,enjektör kablo takımı,ısıtma bujileri,Motor üzerindeki mazot basınç boruları,tüm filtreler, orjinal parçalarıyla değiştirildi.Aracım motor sıcak olsa bile 3-4 marşta ancak çalışıyor ,,bunun sebebini bilen var...
  5. I

grand vitara 1.9 dizel

merhaba arkadaşlar....Vitara 1.6jlx vitaramı sattım...yüksek model 1.9 dizel grand vitara almak istiyorum...Bu araçtan memnun kalırmıyım...1.6 jlx gibi arazide yiğit bir arabamı...Servis ve parçaları pahalımı...Herkese şimdiden çok teşekkür ederim....İyi günler..

6. I

Aranıyor - Suzuki Vitara Arka Lastik Kılıfı

Merhaba arkadaşlar 2000 vitara jlx stepne koruma kılıfı deri....Arıyorum nerede bula bilirim,yardımlarınız için teşekkür ederim...

7. I

Sizce Hangi Land Rover?

MERHABA ARKADAŞLAR..2000 model vitara 5 kapı kullanıyorum..2.0 TD4 HSE 2004 model ile takas yapacağım...bu araçlar nasıldır acaba memnun kalırmıyım...lütfen cevap...Teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri