Arama sonuçlarınız

1. F

4 Yıl Sonra Bağlanan Ruhsatsız Motorumu Ruhsatlandırdım

İyi günler herkese internette cok arastırdım en ufak bilgi bulamadım 2014 de aldıgım motoruma ruhsat cıkarmamıstım sehir icine girmiyorum dıye 1 hafta once evin önünden sabaha karşı 5 de polis çekmiş yediemine en ufak bilgilendirme olmaksızın başta sandım hırsız sonra öğrendimki polis internette...

2. F

2013-2016 Tesekkurler

Abilerim ablalarim hepinize bu forma cok tesekkurler demek istiyorum ben ferhat 23 yasindayim universite okuyorum izmirde ilkkez bu siteye üye olduğumda 19 yaşında üniversiteye hazırlanan bin bir türlü hayalleri olan bi gençtim bu sitedeki buyuklerim o kadar içten o kadar yardım sever...
  3. F

Organizasyonlarda Gönüllü Olarak Yeralma

merhaba arkadaslar abiler ablalar sızlere danısmak ıstedıgım konu bu yarısmalar oluyor cesıtlı dallarda mesela gecen yıl lycian challenge adventure race fethiye de gönüllü olarak 4 5 gün yardım etmiştim bu tarz işlerı sureklı yapmak ıstıyorum ve her zaman karsılasamıyorum bu tarz faalıyetlerden...

4. F

Motosiklet+römork Yardım

merhaba abilerim ablalarım yaz için bir planım var onun için sizden bir kaç öneri tavsiye bekliyorum.Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim ve cevaplrınızın benim için ne kadar onemlı oldugundan.Gecen yılda bu zamanlar yazın kamp yapcam kız arkadasımla neler tavsıye edersınız dıye sormustum ve ben...
  5. F

Sizin Dusunceleriniz Nedir 20 Gunluk Kamp

Merhaba arkadaslarim degerli abi ablalarim 1 temmuzda baslamayi dusundugumuz izmirden fethiyeye kadar otostop ve yuruyusle 20 gun boyunca gezmeyi kapm kurmayi dusunuyoruz daha once 1 hafta 10 gune kadar kapm deneyimim oldu burada sıkınti olan konu 2 kisi olacagiz ve arkadasim bayan daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri