Arama sonuçlarınız

1. züğürt gezençi

Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily

Adı : GEZENÇİ Soyadı : İVECO Doğ.Tar. : 2001 Tipi :35-10 Turbo Daily Motor Hac. : 2800 cc 26 Ocak 2012 tarihinde İst.Kadıköy 1.Noterliğinde satın almış olduğum motokaravan olmaya aday aracımı bu gün itibarı ile İzmir'den Gömeç'e getirmiş...

2. züğürt gezençi

Gömeç'den Nallıhan'a Değişik Yollar

Haşmet beyin dediği gibi benim fotoğrafları düzenlemem gerçekten ocak ayını buldu. Bizim uzun gezilere çıkabilmemiz çeşitli sebeplerden Temmuz ayını buluyor.Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra Eşim,oğlum,gelinim ve 2 aylık torunumuzla yollara düştük.Hedef her yıl olduğu gibi Nallıhan. Abdi...
  3. züğürt gezençi

Nallıhan -Gömeç 3. Etap

Nallıhan'da 1 ay kadar kaldık.Eski çalışma yerimiz Sarıyar Kasabasını,halamın yaşadığı Yukarı Bağlıca köyünü,Nallıhan'ın anıt ağacını,Uyuzsuyu Şelalesini ve daha pekçok yerini yeniden gezme imkanımız oldu. Bu arada sokakta bulduğumuz bir Ankara kedisinin bakımını da Babama yükledik...

4. züğürt gezençi

Benim Karavanım; Ford Transit Alkovan - Sami Ünlü (züğürt gezençi)

züğürt gezençi=Sami ÜNLÜ Emekli Ziraat Teknisyeni,Makina Teknikeri Evli ve 3 erkek çocuk babasıyım. Çocukların hepside okullarını bitirip,işlerine başlayınca tüm gezmeyi,görmeyi ve değişik yerlerde yaşamayı sevenler gibi çadırlı gezginlikten, içinde yatılabilecek bir araçlı...
  5. züğürt gezençi

İstanbul -­ Nallıhan 2. Etap

13.7.2009 günü Kadıköy den yola çıkıp Gebze Çayırova da eşimle birlikte 33 yıl önce mezun olduğumuzliseye uğradık.Tıpkı benim gibi çok şey değişmiş.

6. züğürt gezençi

Gömeç - İstanbul 1.etap

4 temmuz cumartesi yola çıktık.Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesi göletine yerleştik.akşama çocuklar misafir geldi.mevcut erzaklardan idare ettik.Pazar günü gölden 8 adet yarımşar kiloluk sazan yakaladık.Balıkları ağlatmadan taze taze tükettik.Pazartesi sabahı çocuklar Ayvalık yönüne biz de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri