Arama sonuçlarınız

1. akınanılaltın

Çekme Karavanla İlk Seyahat

Merhabalar, Geçen ay aldığım Erba 3.40 karavanımın hazırlıklarını tamamladıktan sonra ilk seyahatimi her zaman olduğu gibi yalnız gerçekleştirdim. :) Çektiğim araç Peugeot 5008 1.6 D otomatik Öncelikle İstanbul dan Sakarya Karasu ya gittim. Yol üstünde Erba Karavan a uğrayıp bazı...

2. akınanılaltın

İzmir Bayarklı

Merhaba, İzmir Bayraklı da karavanla 3 gece konaklamam gerekiyor. Herhangi bir Cep te ya da otoparkta konaklamam sorun yaratır mı ? Önerebileceğiniz yerler var mıdır ? Teşekkürler.
  3. akınanılaltın

İlk Karavanım Erba 3.40 (haftasonu Karavanı)

Merhabalar, Karavanımı bugün gidip teslim alıp, İstanbul a getirdim. Öncelikle 1.2 Qashqai aracımı 1.6 dizel Peugeot 5008 ile değiştirerek başladım. Sonra ikinci el araç alım-satım sitesinden 2. El Erba Haftasonu karavanı için Denizli den bir beyefendi ile anlaştık. Aracın çeki demirini...

4. akınanılaltın

Sonunda Bir Karavanım Olmasına Çeyrek Kala

Merhabalar, 27 yaşında olmama rağmen uzun zamandır hayalim olan '' karavan '' için bugün Denizli' de 2. el Erba 3,40 satan bir abimize kapora yolladım. Ağustos un 10-11 i gibi gidip teslim almayı planlıyorum. (Bir aksilik çıkmaz ise) Denizli ye kadar gitmişken 1-2 günümü de Salda gölü...
  5. akınanılaltın

Biri Mini Çekme Karavan Mı Dedi ?

Kendi çekme karavanını yapanlara ya da karavan üreticilerine ilham olacak tertipte ve gördüğüm kadarıyla bi okadar da kalitede mini çekme karavan. Böyle yenilikler, bekliyoruz :) http://m.youtube.com/watch?v=nChivhATPG4 Bu da piaggio nun karavanı, uzun yol için olmasa da gayet güzel...

6. akınanılaltın

Çekme Karavan İçin Araç Önerisi

Merhaba, 3,25 ile 4 m karavan için hangi aracı önerirsiniz ? Tecrübelerinize dayanarak ; Honda ya da suziki jip mi Vw ya da skoda sw mu Yoksa Opel zafira/meriva ya da renault scenic mi ? Yoksa sedan araçlar mı daha sağlıklı olur ? Teşekkürler..

7. akınanılaltın

Merhaba

Selamlar, İsmim Akın, Bir karavanım yok fakat imkanlar el verdiğinde yapacağım ilk şey bir karavan yapmak olacak :) Binek bir aracım var, bunun yanında ufak (Suzuki Carry gibi) bir minivan alıp içerisini de kendimce yapmak istiyorum, nekadar başarılı olunur bilemem. :) İstanbul da ikamet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri