Arama sonuçlarınız

1. Kuzay

86 Model Ln56 4x2 Modifiye

Merhaba arkadaşlar, 86 model bir ln56 4x2 Hilux aldım. Kendi çapımda modifiye ediyorum. Kaynak işlerini, kaporta-boyasını kendim yapıyorum çünkü ustayım diye geçinenlerle uğraşmaktan bıktım. Şu sıralar elektirkte bazı sıkıntılar yaşıyorum ve onu çözmeye çalışıyorum ( 2000 TL ye yakın para...

2. Kuzay

Hesap Birleştirme

Merhaba, Sitemize 21 Ağustos 2012 tarihinde üye olduğum bir hasabım vardı. Ancak üye olduğum emaile ulaşamadığım için şifre değişimi istedim ve bir daha o hesaba giremedim. 7 yıldır o hesaptan mesaj yazılmıyor. Ardından bu kullandığım hesabı 1 Kasım 2013 tarihinde açtım. Ve yazışmalara bu...
  3. Kuzay

Tosfed !!!!

Adın batsın !!! Hani Federasyon falan diyince duyan da bişey sanıyor. Koskoca Federasyon olmuşsun, yıllardır İstanbul'un tek offroad alanında 4 duvar çevirip gelen MİSAFİRLERİNE bir tuvalet yaptırmayı düşünemiyorsun. İlla gelen kadını çocuğu sefalete sürüklüyorsun. Elini yıkayacak yer yok...

4. Kuzay

Navigasyonu En İyi Telefon?

Merhaba arkadaşlar, 3 gündür nette araştırıyorum. Beynim sulandı artık. Bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var. 500-800 TL bütçe ile alınabilecek GPS özelliği ön plana çıkan cep telefonu hangisidir?
  5. Kuzay

Satılık Stepne İçin 30/9.5/15 Mt Lastik (175 Tl)

Merhabalar, Stepne için 30/9.5/15 MT Lastik. Çivi uygulanabilir. 2 adet var, tek olarak da satılır. Lastikler Güngören'de, Murat Can Rot Balans'ın deposunda duruyor. İstanbul-İzmit yolu üzerine de bırakabilirim. Orjinali 485 Tl olan lastikler iyi durumda. Stepne için 235/75/15 A/T lastikle...

6. Kuzay

Balkonlu, Teraslı 2+1 Dizel 4x4

Benim de böyle bir balkonum olsun istiyorum ::)

7. Kuzay

Unimog Tecrübesi Ve Willy Janssen Buluşmaları

Kampların en güzel yanı farklı insanlarla çok daha rahat iletişim kurabiliyor olmak. Yeni dostluklar da beraberinde birçok bilgi ve tecrübe paylaşımını getiriyor. Bu sene tanıştığımız Peter ve eşi Ute dostluklarının yanı sıra tecrübeleriyle de bu yazın unutulmazlarına girdiler bizim için. Her...
  8. Kuzay

Güzel Bir Uygulama

Kampta çadır önü oturuyoruz sıcak havada soğuk bişeyler içerek serinlemeye çalışırken 5 km aşmayan hızla "gar gar gar" diye yaklaşan bir ses duyduk. Dedim geliyor bişey ama hadi hayırlısı. Ve bir anda batmaya yakın güneşin alaca ışıklarında önümüzden süzülerek geçmeye başladı. Defender severler...
  9. Kuzay

Poryo Kilidi (rugged Ridge)

Merhaba Arkadaşlar, Manuel Rugged Ridge Poryo kilidi mandalını 4x2 pozisyonundan 4x4 e doğru çevirdiğimiz anda, lastik aksla birlikte dönmeye başlıyor ve 4x4 pozisyonuna geçmiş oluyor . 1999 model Suzuki kullanmama rağmen, 4x2 ye geri dönmek istediğimde lastik 1 tur geri dönmeden çıkmıyor ve...

10. Kuzay

Kba 41430 Jant Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, Alta resmini eklediğim KBA 41430 numaralı 15" jant arıyorum 1 adet stepne için. Bir yerde rastlarsanız haber verirseniz çok makbule geçer. Sıfır ya da çıkma, çarık çuruk farketmez. Stepnede kullanacağım. Renk de sorun değil. Teşekkürler.

11. Kuzay

Sizce Kim Hatalı?? (acill Yorum Lütfen)

Arkadaşlar, görüntüdeki kazada, aracımız yükseltmeli olduğu için lastikler karşı aracın tamponuna değiyor ve tamponu biraz çiziyor. Kırık, göçük yok. sadece çizik var. Bu çizikler için 200 TL para istemiş yetkili servis, tamponu sökeceklermiş boyayacaklarmış, bu araç şirket aracıymış onları...
  12. Kuzay

Hub Mandalı (acil Tavsiye!!!)

Merhaba Dostlar, Bu akşam yeğenleri sinemaya götüreyim dedim, Özdilek Otopark'ında aracın sağ hub mandalını kırıp cama not yapıştırmışlar "Bizi de gezdir, biz de bilelim." diye. Bu nasıl bir insanlıktır, Allah'tan da mı korkuları yok bu insanların bilmem ama sonuçta çok geç farkettik...

13. Kuzay

Satılık Ya Da Takas 30/95 /15 M-t Lastik-vinç-jant

İstanbul'da - Hercules marka 30/9.5/15 M/T (çivi uygulanabilir) Çok iyi durumda 3 adet ve orta seviyede 1 adet (Lastikçi toplam 1200 TL. veriyor)
  14. Kuzay

Bir Vitara Jlx Hikayesi

Köroğlu'nun diyarından, Bolu'nun dağlarından biraz maceralı gidiş gelişlerle getirdik Vitara'yı İstanbul'a. Bütçemizi epey aşmıştık ama tavsiyeler doğrultusunda yapılı -bakımlı bir araç almanın daha akılcı olduğuna karar verdik. Ağır offroad değil çayır çimende İzci kampları için rahatça...
  15. Kuzay

Vitara Pedal Yükseklikleri Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Aslında genelde bütün araçlarda var olan bir durum ama ben kullandığımız araç için soracağım. Mantık olarak neden fren pedalının gaz pedalından daha yüksek olduğunu çözemesem de Vitara'daki pedal yakınlığı bize önemli bir sorun çıkartıyor. Hatta ben mi alışamadım diyerek...

16. Kuzay

Oto Teyp Tamiri - Temizliği

Teyp bir tornavida ile yerinden çekilerek çıkartılır.
  17. Kuzay

Lpg Ustası - İstanbul

İstanbul'da LPG ayar, tamir, bakım konularında Rüstem Usta'yı tavsiye ederim. Hatta tek geçerim... Yeri Piyalepaşa'da. 7/24 Telefon: 02122388525 Cep Tel: 05072054790 Google Koordinatlar: 41.056231,28.964976
  18. Kuzay

30/9 15 Mt Stepne Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, Hercules 30/9 15 MT çıkma ya da sıfır olarak nerede bulabilirim ? (Stepne) Teşekkürler

19. Kuzay

Bizim Köy (burhaniye-balıkesir)

Sıradan bir çiftçinin kendi el emeği, uğraşı ve sanatı ile oluşturduğu Bizim Köy müzesi geçmişten köy izlenimleriyle ziyaret edilmesi gereken bir yer. "Sıradan bir çiftçi" olarak özellikle belittim çünkü yapılanların hiçbiri sıradan değil. Sensörlü, hareketli, 3 boyutlu inanılmaz şirin bir köy...
  20. Kuzay

İzcilik Federasyonu'na...........

(Gezenbilir platformu'nun samimiyeti ve konu üzerindeki bilgisi bilindiği için ilgili dilekçe platform aracılığı ile sunulmaktadır) Sayın Federasyon Başkanım, Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi izciliğin asıl kaynağı ilkokullardır. Yavru kurtlardır. İzcilik onlar olmadan hiçbir anlam ifade...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri