Arama sonuçlarınız

1. chaos_54

Bir Çekme Karavan Doğuyor

Herkese Merhabalar, Daha önce Iveco panelvan aracımı karavana çevirmiş ve maddi yetersizlikten satmak zorunda kalmıştım. Uzun süre hasret kaldığım karavan sevdasına, çekme karavan konusunu da merak ettiğim için yeni bir projeye ile dönüş yapmış bulunuyorum. Projeye başlamadan önce birçok...

2. chaos_54

2011model İveco 2016 Sonu Başlanıp 2017 Bitmiş Donanımlı Karavan

Aşağıda Yazdığım Tüm Ürünler Faturalı ve Garantisi Devam Etmektedir. Ruhsat İşli TSE vb Tüm onayları Mevcuttur. Muayenesi Haziranda Yapılmıştır. Bakımlı ve Temiz Bir Araçtır. Uzun Yolda ve Aileyle Kullanılacağından Zamanı gelmeden Son bakımı Yetkili Serviste 4000 TL Harcanmış ve Zincirine kadar...
  3. chaos_54

Bir Karavan Doğuyor.

Herkese merhabalar, Temmuz ayında aldığım Iveco Daily 17m³ aracımı kendi çabalarımla ve bazı yardımlarla karavana dönüştürüyorum. Sitede okadar çok bilgi vardı ki okudukça kendim yapabilirim dedim. Sonucu sizlere sunuyorum. Tam anlamıyla bitmese de paylaşım yapılabilecek kıvama geldi. Her...

4. chaos_54

2011 Iveco Daily 35c15 17m³ Panelvan Hakk.

Merhabalar. Forumda birçok araç için konu geçmiş. Okuduğum kadari ile; Camper dönüşümü için 2011 iveco daily 35c15 17m³ araç düşünmekteyim. Hatta yarın birtane inceleyeceğim ve düzgün ise almak istiyorum. Iveco'yu tercihimin nedenleri PSA grubuna göre daha dayanıklı gözükmesi. Yakıtı çok çok...
  5. chaos_54

Bir Kaç Soru

Herkese tekrar merhabalar. Forumda birçok sayfayı okudum ve çok şey öğrendim bilgilerinizi aktardığınız için teşekkür ederim. Okuduklarımda kafama takılan -94 model Suzuki vitara jlx karbüratörlü olabilirmi -Hub (porya kilidi) bu modelde otomatik diye düşünüyorum İstanbul içinde nasıl test...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri