Arama sonuçlarınız

1. Y

Acil-yağmurlu Hava

Ynt: Acil-yağmurlu Hava o zaman ben bi servise götüreyim. Bide lastik alayım diyorum,a/t lastik öneriniz ne olur.

2. Y

Acil-yağmurlu Hava

Ynt: Acil-yağmurlu Hava 2012 model
  3. Y

Acil-yağmurlu Hava

Ynt: Acil-yağmurlu Hava Özellikle bi denerseniz sevinirim.Yanlız bilginiz olsun,bunu yaparken önünüzde bi araç olmasın ve hızınız 60-70 geçmesin.Çünkü acayip bişey oluyor silecekler yetmiyor,tamamen öncam su oluyor ,Allah muhafaza valla.

4. Y

Acil-yağmurlu Hava

Ynt: Acil-yağmurlu Hava Cevaplarınız için teşekür ederim.Aracımı sıfır aldım.Lastikleride hiç elletmedim ama gene bi kontrol edeyim.İnanın bugün çok zorlandım,çok yağmur yağıyor ve malum yollarımızın hali.Pei sizde böyle bi durum oluyormu.
  5. Y

Acil-yağmurlu Hava

Ynt: Acil-yağmurlu Hava Özellikle girdiğim yok ,ama ana yolda biriken sular sıkıntı veriyor .Düşünsenize 100 km hızla giderken bu durum olunca insanı zor durumda bırakıyor.Birden görüş kayboluyor.

6. Y

Acil-yağmurlu Hava

İyi günler.Bir konuyla ilgili yardıma ihtiyacım var.Dacia duster larute 4x4 aracım var. Gayet memnunum ,yanlız bugün yaşadığım sorun çok canımı sıktı.Belki bütün dusterlarda vardır,belki herhangi bir sebepten dolayı benim dusterımda olabilir.Sorun yağmurlu havada veya kuru havada fark...

7. Y

4 Ceker Duster Arıyorum

Ynt: 4 Ceker Duster Arıyorum Arkadaşlar kolay gelsin.Anlayamadığım bişey var,şimdi bizim araçlarda şase yokmu ....
  8. Y

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Arkadaşlar günaydın.Herkes,in sağlığı sıhhati iyidir inşallah.Cannnn beye bi sorum olucaktı.Sis farlarınız çok güzel olmuş,kaça para tuttu,nasıl taktılar nereye bağladılar tamponun o kısmına nasıl taktılar vs.... Bilgi verirseniz çok sevinirim.
  9. Y

Dacia Duster Tavan Sis Lambaları

Ynt: Dacia Duster Tavan Sis Lambaları Güncel.Lütfen biraz akıl fikir verin.Bu arada serviste yeni dodik taktırdım,zam gelmiş. kapılar hariç 4 çamurluk fiyatı 480tl +işçilik (işçiliğede 100 tl diyorlar).Ön çamurluğa paçalık taktırdım,150tl işçilik içinde.Park sensörü taktırdım,136 tl...

10. Y

Ynt: Dacia Duster Tavan Sis Lambaları Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Heves işte kalbe söz geçmiyorki.arabanın içine yapıcak bişey kalmadı ,şimdi sıra geldi dışa

11. Y

Arkadaşlar herkeze selamlar.İnşallah herkez iyidir.Sizlerden bi ricam olucak,bilgisi olan lütfen aydınlatırsa sevinirim.Çok araştırdım, bu konda forumda yazılarda var ama ya ben anlayamadım,yada sorularımın cevabını net alamadım. 1-Dacia duster,a tavan sisleri takılırımı 4 adet.(takan var ama...
  12. Y

Dijital Clinometre

Ynt: Dijital Clinometre Güncel.Bulan varsa satılık link atarsa sevinirim.

13. Y

Dijital Clinometre

Ynt: Dijital Clinometre İyi akşamlar.Clinometre eğim ölçer.bence faydalı bişey özellikle arazide acemi olanlar için çok önemli .yani ben
  14. Y

Dijital Clinometre

Ynt: Dijital Clinometre Teşekkürler ama çok aradım ordada yok. güncel
  15. Y

Dijital Clinometre

Ynt: Dijital Clinometre Kusura bakmayın nereye yazacağımı bulamadım,sadece duster kullanıcısıyım diye burada konu açtım.Clinometre bence arazide kullanılan her araça lazım.Lütfen yardım.güncel.

16. Y

Dijital Clinometre

Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.Aranıza yeni katılıyorum.Adım hikmet ,yalova,lıyım.Sizlerden bi ricam olucak.Forumda daha önce konu açılmış, ama şuan aktif bi ilan yok.Onun için tekrar sormak zorunda kaldım.Tüm aramalarıma karşılıkta bulamadım,lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.Niken marka...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULAR

Geri