Arama sonuçlarınız

1. B

Tam Zamanı! Bu Ekipmanları Kaçırma

Selamlar arkadaşlar, Özellikle tek tek araştırmak istemeyenler için fiyat/performans kalitesinden oldukça yüksek elimdeki ihtiyaç fazlası, tam takım orta sınıf kamp, trekking ve hiking ekipmanlarımı satıyorum, piyasadan uygun fiyata vereceğim. Doların ve Avronun tavan yaptığı şu zamanda tüm...

2. B

Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

Selamlar arkadaşlar, Özellikle tek tek araştırmak istemeyenler için fiyat/performans kalitesinden oldukça yüksek elimdeki ihtiyaç fazlası, tam takım ekipmanlarımı satıyorum, piyasadan uygun fiyata vereceğim. Almak isteyenler de lütfen fiyatları araştırıp ona göre mesaj atsınlar. Çok...
  3. B

Selamlar arkadaşlar, Özellikle tek tek araştırmak istemeyenler için fiyat/performans kalitesinden oldukça yüksek elimdeki ihtiyaç fazlası, tam takım ekipmanlarımı satıyorum, piyasadan uygun fiyata vereceğim. Almak isteyenler de lütfen fiyatları araştırıp ona göre mesaj atsınlar. Çok...

4. B

5. B

St. Paul - Likya Ve Karya Yolları Gps Haritaları

Merhaba arkadaşlar, Bayramdan sonra yukarda bahsettiğim yolları tek seferde yürümeyi planlıyorum ve sadece bu yollar değil arasındaki mesafeleri de yürüyerek katedeceğim. Teknik ve acil bilgiler tamam. Fakat şöyle bir sorun var, hiç bir yerde bu yolların haritalarını bulamadım. Demem şu ki...

6. B

St. Paul - Likya - Karya Yollarını Tek Seferde Yürümek

Merhaba arkadaşlar, Bayramdan sonra yukarda bahsettiğim yolları tek seferde yürümeyi planlıyorum ve sadece bu yollar değil arasındaki mesafeleri de yürüyerek katedeceğim. Teknik ve acil bilgiler tamam. Fakat şöyle bir sorun var, hiç bir yerde bu yolların haritalarını bulamadım. Demem şu ki...

7. B

Husky Bret Hakkında Düşünceleriniz?

Merhaba, Husky Bret çadır alma konusunda sona yaklaşıyorum, iyi veya kötü hatıralarınız var mı? nasıl bilirsiniz? onun yerine şunu al diyeceğiniz önerilerinizi bekliyorum.
  8. B

Sırt Çantası Kullanım Tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar, Ağustos ayında ilk kez yaptığım uzun mesafe yürüyüşünde çantamın ağırlığı 15-20 kg aralıklarında iken ilk başlarda her şey yolunda giderken biraz sonra omuzlarımda ağrı hissettim, günün sonunda omuzlarım kızarmış ve ezilmişti. Belim, sırtım ve dizlerimin durumu gayet iyiydi...
  9. B

Pusula Ölçeğim 1:25000 Harita 1:1875000 Yardım Lütfen

İyi günler arkadaşlar, Bugün kırtasiyeden Türkiye'nin karayollarını ve tarihi mekanlarını içeren bir harita aldım. Pusula ve haritanın ölçekleri birbirini tutmuyor. Acaba bir sorun olur mu tecrübe eden var mı? Eğer aynı ölçeklerde olmaları gerekiyorsa 1:25000 haritayı nerden bulabilirim?

10. B

Türkiye'deki Katledilmiş Gezginleri Tanıyalım

Merhaba, Arkadaşlar biliyorsunuz ki ülkemiz yurtdışında bulunan tüm güzellikleri içinde barındırabilen çeşitli manzaralara sahip bir coğrafya ama ne yazık ki insanlarımızda öyle. Saf ve güzel insanlar bir taraftayken, kirli düşünceli, yobaz, yeniliği katiyen kabullenemeyen,kendi gibi...

11. B

Eşya Kilosuna Göre Çanta Litre Ayarlaması

Merhaba millet! Yakında uzun bir yürüyüşe çıkacağım, yanıma alacağım malzemeleri çıkarıp şöyle bir kontrol edeyim dedim. Henüz çanta almadım Lowe Alpine 55+10 çantasını düşünüyorum fakat çok mu gelecek az mı gelecek hiç bilmiyorum. Malzemelerimi seçerken fiyat/performans ve bütçeme uygun en...
  12. B

Kartuşlu Ocak Güvenliği

Merhaba millet! Bugün sipariş ettiğim Kovea Backpackers ocak ve Evolite 500gr gaz kartuşum geldi. Yalnız gazı elime aldığımda müthiş bir korku vardı ilk defa kullandığım için belki de ama bir güvensizlik oldu. Bunun için güvenlik konusunda bilgilerinize ihtiyacım var. Alırken tabii ki...

13. B

Ekipman Kullanmadan Yabani Hayvanları Uzaklaştırmak

Merhaba millet! Daha önce burada ayı spreyi, çadır paratoneri, oto brandasından yapma fikirleriyle karşınıza çıkmış, ve fikirlerinizi paylaşmanızı istemiştim. Şimdi ise yabani hayvanları doğal yollarla kamp alanımızdan nasıl uzaklaştırabiliriz ona kafa yoralım istiyorum. Ekipmandan kastım...
  14. B

Bir Tarp Tente Olarak Oto Brandası

İyi Günler Arkadaşlar, Malumunuz ülkemizde tarp tente olarak hiçbir ürün satılmamakta, bu yüzden biz de doğa etkinlikleriyle uğraşan kişiler olarak çeşitli brandalara ve daha ağır ürünlere yönelmekteyiz. Bugün bir fikir çakıştı kafamda, o da bildiğimiz oto brandaları. Bunların özellikleri...
  15. B

Çadır İçin Paratoner Sistemi

İyi günler arkadaşlar, Şu yağmurlu günlerde aklıma takılan bir soru var. Ya karadenizin yaylarında veya benzeri yerlerde yağmura yakalanırsam ve çadırıma yıldırım düşerse? Düşündüm ki belki, benim gibi düşünenler küçük ama etkili paratonerler yapmışlardır? veya kendi sistemlerini...

16. B

Ayı Spreyi Nerden Bulunur

İyi günler arkadaşlar, Doğadaki tehlikelere karşı bir nebze kendimizi koruyabilmemiz için bir yol bulmamiz gerekiyor. O tehlikelerde biri ise yabani hayvan saldırıları, özellikle ayılar ve kurt saldırıları canımıza màl olabilir. Ayılar için özel üretlmiş bu spreyin caydırıcılığı kanıtlanmış...
  17. B

Trımm Çadırları Hakkında Bilgi Paylaşımı

İyi günler arkadaşlar, İnternetten önümüze sunulan kısıtlı çadır marka ve çeşitlerin dışında bir araştırma yaparken TRIMM marka firmayla karşılaştım. İlgilendiğim kategori 5 mevsim diğer bir deyişle expendisyon kategorisiydi. Gerek özellikleri, gerek fiyatlar konusunda kafa karıştırıcı derece...
  18. B

Google Earth Yol Tarifi Güvenilirliği

Arkadaşlar merhaba, Biz gezginler için bütçe çok önemli rol oynuyor bunu biliyoruz. Gps-Navigasyon fiyatları boyumuzu aşabiliyor, onun yerine alternatif çözümlere yön veriyoruz. 1- Harita 2- Google Earth vb. gibi yol tarifi alınabilinen uygulamalar. Bütçe sıkışıklığından dolayı ben bu birinci...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR