Arama sonuçlarınız

1. iklil konyalilar

Kepez 'e Uğramayan Pişman Olur !..

Çanakkale'ye yazları sık sık yolumuz düşer. Ne de olsa eşim buralı. Genellikle denize gittiğimizde Güzelyalı tarafını tercih ederiz. Bu kez yolumuz Kepez'e düştü. Halk Plajı, 'Sosyetik Beach'lere taş çıkartacak düzen ve güzellikte. Deniz harika. Arasıra dalga da oluyor ama dert değil. Meşhur...

2. iklil konyalilar

Gideceğimiz Şehirlerde Fotoğraf Çekilen Yerler

Find the best photo locations in the world by country | ShotHotspot İnternet sitesi üzerinde gideceğiniz ÜLKE ve sonrasında da ŞEHİR seçildiğinde -eğer site kapsamında ise- gruplanmış olarak şehrin görülecek/gezilecek yerlerinin fotoğraflarına ulaşıyorsunuz . Gezginler ve Fotoğraf...
  3. iklil konyalilar

Bisiklet Kazalarına Dikkat !..

Ne kadar dikkat etsek de KAZA sadece biz bisikletlilere değil , DEĞİŞİK FAKTÖRLERe de bağlı olarak meydana gelebiliyor ne yazık ki ... Bir tanesini de ben yaşadım ki , az daha mesleğimi icra etmekten olacaktım ... Sağ tarafta parketmiş arabaların hemen yanından giderken , bir sürücü arabanın...

4. iklil konyalilar

Arabalı Aile(3) Vamos A Barcelona & Madrid

Sevgili Gezenbilir Ailesi ; Bir kez daha aileyi yollara dökeceğiz bu Haziran anlaşılan .:smileycat: Hem de bu kez rotayı biraz saptırarak , biraz uçak biraz araba ile seyahat ederek İspanya'ya gideceğiz . Sevgili Kumitas'ın geçen yıl verdiği ilhamla , oraya uçakla varıp araba kiralamayı...
  5. iklil konyalilar

Arabalı Aile(2) Belgrad-budapeşte Yolunda

Gezen+bilen dostlara merhaba; Ağustos devalüasyonu sonrasında:eek: , çok tereddüt etsem de TÜM AİLE FERTLERİ’nden “tasarruf” sözü alınca , Kurban Bayramı tatilini 8 gün olarak böyle planladık...:smirkcat: Bu kez geçen seneki Venedik gezisi gibi çok uzun uzun plan yap(A)madık , ancak yollar...

6. iklil konyalilar

Uçağım Yok Binmeye , Kiralik Karavanla Giderim Gezmeye.....

Sevgili Gezenbilir takipçileri ; Bu site üyeleri ve takipçilerinin hemen tamamında bir ''Karavanla Seyahat Etme'' arzusu gizli de olsa mevcuttur .... Biliyorum , çünkü bende de var (!) :smiley::smiley: AMA KARAVANIMIZ YOK Ki !.... dediğinizi duyar gibiyim .:tired: Evet , Karavanımız...

7. iklil konyalilar

Ssangyong Kyron-63.000km'de

2008 MODEL olmasına karşın çok az kullanıldı . Edirne-İstanbul arası ve Beylikdüzü-Bakırköy arasında gitti geldi . Ufak kaza kaydı var . Alan memnun kalır . Modifiesi falan yok , bakımları vs servisinde yapılmıştır . İlgilenenler için ilan adresi veriyorum 2008 Ssangyong Kyron 2.0 XDI 57.500...
  8. iklil konyalilar

Alternatİf Karavan Modellerİ

Gezenbilir takipçilerinin kendi sahip oldukları veya görüp fotoğrafladıkları veya internette dolaşırken görüp beğendikleri FARKLI Karavan ve Kamper modellerini bu başlık altında paylaşmalarını bekliyorum ... Kimbilir(?) belki bir Gezen-bilen de bunlardan ilham alarak KENDİ KAMPER'ini veya...
  9. iklil konyalilar

Arabalı Aile Venedik'e Giderken ....

Sevgili Gezenbilir takipçileri ; Uzun zamandır takip ettiğim Karavan-Gezi-Kamp maceraları , beni de birkaç kez yollara düşürdü . Öğrencilik anılarımızın heyecanlarının izinde yurtiçi seyahatler , kısa yurtdışı konaklamalar gerçekleştirdik . Gezenbilir'cilerin tiyolarından yararlandık ...

10. iklil konyalilar

Çeşme-kuşadası-foça

Merhaba , gruba yeni dahil oldum . Birkaç geziyi keyifle okudum . Önümüzdeki günlerde izmir'den kiralayacağım karavan ile çocuklar(3) , eşim,kızkardeşim ile Çeşme-Kuşadası-Foça sınırlarından daha öteye geçmeden 3-4 günlük bir gezi planladık ;).Çocuklar özellikle çok heyecanlandı . Benim de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri