Arama sonuçlarınız

1. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 evet 60 dogrusun .

2. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 walla once toyota ıle anlasayım sonra acıl satıs yapacam zıra bı daha bu kadar temızını bulamam ıkı yıldır hıc ugrastırmadı benı o toyota olmazsada degısmem makınayı zaten
  3. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 arac dubaiden 2001 de gelmıs ılk resımdekı de hemen hemen aynı kılometrede 60 bınlerdeler walla yesıle hasta oldum manyak bısı ama adama ulasmak zor ılave resımler ıstedım bu n bu bır sene oncekı halıymıs resımlerı beklıyorum gonderrsın begenırsem satılık acıl...

4. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 ama ılk tercıhıö bu ugrasıyom
  5. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 fj 70 budur

6. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 fiyatta anlasırızda sattıktan sonra ıkı de bır gelıp arabaya nasıl bakıyorum dıye kontrol etmek yok pajeroda ani baskınlarına karsılık sanayı ye gelmeden once bakım yaptırmak zorunda kalıyordum yıne ole olmasın))))))))))))) senden baska kim sattı aracın hava...

7. Laredo

1998 Land Cruiser FJ80

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80 tugsan bılıyosun senın pajero senden sonra bana gectı land roverı kacırdım ama toyota nın pesındeyım)))))))))))
  8. Laredo

4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı

Ynt: 4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı o zaman ben kendı aracımdan bılgı verım ılk 103000 mılde aldım 2 seneye yakın dır bende su an 120000 mil yapmıs durumda suna kadar bana cıkardıgı masraf klıma gazını saymazsak ıkı yag degısımı ucretı 2 kuru yaglama(10x2 ytl) bır radyator bıdonu sanırım...
  9. Laredo

Ynt: 4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı guzel fıkır

10. Laredo

Ynt: 4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı lpg de demeyı unutmusum yahu egerler lpg lı degerlerdır)))))))))))))))

11. Laredo

Ynt: 4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı walla konuya uygun olarak kocaoglan sehırıcı 300 sehır dısı 250-260 gıbı yakıyor 2 seneye yakındır kullanıyorum gunluk hayata su ana kadar yag degısım masrafı ve 4 balatadan baska masrafı cıkmadı allah nazardan saklasın tık tık tık
  12. Laredo

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) tesekkurler hakan hosbulduk

13. Laredo

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) walla ürktüm uyarı bakma filan deyince)))))
  14. Laredo

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Belki daha çok cevap gönderilir, ama konuyu okuyana kadar herhangi bir uyarı almak istemiyorsan bakma. Saygılar, GEZENBİLİR süreklı bu nmesaj gelıyor bu nedemek anmadım????????? Takip ettiğiniz konuya discovery-V8 mesaj gönderdi. Mesaja bak...
  15. Laredo

Ynt: 4 Çeker Araç Giderleri Paylaşımı walla benım kocaoglana bunları yapamam:(

16. Laredo

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) tesekkurler mustafa hosbulduk tugsan gıbı eskı dostlarıda bulmak ayrıca mutluluk
  17. Laredo

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) selam arkadaslar bende bugun aranza katıldım adım cumhur 45 yasındayım yaklasık 11 senedır offroad la ılgılenıyorum son bebegım 1989 model bır cherokke laredo
  18. Laredo

98 Discovery'mi Satıyorum

Ynt: 98 Discovery'mi Satıyorum umarım dostum satsanda daha ıyısını bulurusn

19. Laredo

98 Discovery'mi Satıyorum

Ynt: 98 Discovery'mi Satıyorum satmamak lazım boyle makınelerı ya

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız