Arama sonuçlarınız

1. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Vw T3 Arıyorum

vw t3 arıyorum araç benzinli ise su soğutmalı tercihimdir dizel önceliğimdir. 1985 model ve altı olmalı.

2. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Toyota Hilux 2006 4x4

Merhaba aracımı yeni aldım hayallerim vardı fakat hiç birini yapamadım sadece bakımlarını yaptırabildim. HB ve ya sedan araçla takas düşünürüm. Araç 347 bin kmde TURBOLUDUR komple temizlik boyası var arazide çok güzel düğmeli falan değil arazi şanzımanı var 2 çeker (arkadan itiş) 4 çeker ve 4...
  3. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Abs Sensörü Arızası.

Merhaba yeni almış olduğum 2006 hiluxumun altını vurunca sol arka abs sensörü bozuldu abs devre dışı kaldı parça var o konuda sıkıntı yok ama parmak kadar şeye 1150 Lira diyorlar acaba bunun çıkmasını bulabilirmiyim ?

4. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Yardım?

2006 hilux aracıma yükseltme kiti olmadan 35X12.50r15 lastik takabilirmiyim?
  5. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Antayada Bir Etkinlik Düzenlense Veya Düzenleniyormu Bilmiyorum ?

merhaba antalyada bir etkinlik düzenlesek veya etkinlik düzenleniyormu nereden takip edeceğimi bilmiyorum mesela cumartesi gidip pazar dönmeli bir etkinlik düzenlenebilir tam çadır zamanı havalar ne sıcak ne soğuk?

6. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Güzel Bir Güzergah

Bu gün aracımla küçük bir tur yaptım termessosa gittim dönüşte ormanın içindeki toprak yollardan aşağı karaman köyü yeni sanayi oradan konyaaltına çıkış yaptım arazi aracı şart değil çok yere yakın olmayan binek bir araçlada gidebilirsiniz güzergahımı haritada çiziyorum kepez varyanttan inmekten...

7. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Antalya Forumda Çok Sönük Duruyor Konular Eski Etkinlik Yok...

arkadaslar forumda çok sönük kalmış antalya hiç bir etkinlik yapılmıyormu yoksa buradamı paylaşılmıyor?
  8. Su Küçüğün Yol Büyüğün

2006 Hilux Almak Üzereyim Lütfen Acil Deneyimlerinizi Öğrenmek İstiyorum.

Merhaba 2006 hilux 4x4 adventure almak üzereyim aracu buldum fiyatta anlaştım ben ranger düşünüyodum fakat bu aracıda denemek istedim deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız? araç 300 bin km de
  9. Su Küçüğün Yol Büyüğün

Satılık Ford Ranger Veya Mazda Arıyorum

Merhaba arkadaşlar öncelikle siteye yeni üye oldum satılık 4x4 ford ranger veya mazda arıyorum daha önce 4x2 mazda b2500 kullandım araçtan fazlasıyla memnundum ranger kullandım 4x2 aynı kasa zaten bir farkı yok bu araçlar gerçekten kullanışlı araçlar ve çok sağlamlar 650 bin küsür km de ranger...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri