Arama sonuçlarınız

1. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

merhabalar aracıma linkte görebileceğiniz tepe farından aldım. amerika için üretilen 4'lü tepe farlarından ancak henüz elime geçmedi. montajına baktığımda ise baya bir ilginç gözükmekte,öncelikle tavanda 6 adet delik lazımmış ve matkap bu delikler matkap ile delinerek açılacak..... matkap...

2. sdkbrckmk

Arac Tabanı Su Alıyor ??

merhabalar araç jeep liberty 2.8 CRD,2006 ve esp li modeldir. aracın ustunde kar var ise ve soguktan bu kar donmuş ise, bu kar çözülürken aracın tabanı su alıyor, yani paspaslar ciddi anlamda ıslanıyor dolayısı ile döşemeyi söküp kurutma işlemi yapmak zorunda kalıyoruz. normal hava...
  3. sdkbrckmk

Arıza Lambası, Liberty 2006, 2.8crd

arkadaşlar merhaba aracım 2006 liberty, makyajlı olan esp'li modeldir ve 2.8crd dir. aracımda arıza lambasının yandığını gördüm. yanan lambanın şeklini aşağıda görebilirsiniz ekledim.olay şu şekilde. aracı kocaeli şehrinden satın aldım, ankara üzerinden ordu ya gitmek için yola çıktım. bolu...

4. sdkbrckmk

Liberty İçin Kış Lastiği Seçimi

merhabalar arkadaşlar,sizlerde biliyorsunuz ki kış mevsimi geldi sayılır, artık karlı ve buzlu yollar her sene olduğu gibi bu senede ilk akla gelen olacaktır. aracımın üstünde 4 mevsim lastik mevcuttur, bunun yanı sıra AT lastik almak yerine kar lastiği almaya karar verdim,zira hiçbir lastik...
  5. sdkbrckmk

Jeep Limited 2.8 Crd,2005

arkadaşlar herkese merhabalar. bende aranıza yeni katılıyorum. konu başlığında bahsettiğim arabayı alıcam,araç ilanı şudur: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-jeep-limited-kaza%2Cboya-yok-183315511/detay araçda hasar kaydı mevcut değildir ve km orjinal olduğu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri