Arama sonuçlarınız

1. R

Hurda Belgeli Unimog

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. R

Hurda Belgeli Unimog

Unimog sever dostlar dizel bi unimog buldum ama uzun zaman garajda yatmîş hurdaya çıkarılmış bu aracı alsam evrak bulunabilir mi curuyup gitmesinden se hayata dondurulebilinir mi? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Unimog 404 Vites Kolları Yardim

Tesekkür ederim bugun deneme yanilma ile baya bişey ögrendim ama en soldaki kolu hareket ettirmeyi başaramadım bi türlü arać uzun sure yatmış o yüzden olabilecegini duşunüyorum... kolların baglanti noktalarini temizleyip yaģlayıp tekrar denicem.. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. R

Unimog 404 Vites Kolları Yardim

74 model sonradan dizele cevrilmis bir mog aldim... vites kolarinin hangisi ne işe yarar yardimci olurmusunuz... diff loc nasil aktif oluyor ön arka ayri sekildemi devreye giriyor... daha çok sorularim olacak suan genel bakimlarini yapiyorum 7 sene yatmis arac... SM-N920C cihazımdan Tapatalk...
  5. R

Bu Nedir?

O malzeme dik inişlerde aracın agirlık merkezinin öne kaymasından ötürü ön tarafa dogru takla atmasını engellemek amaçlı yapılır.. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. R

Cj6 Dana 300 E Uygun Ana Şanzıman

T176 neden dusunmuyorsun gayet basarili bir sanziman SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. R

Pw 250 Nin Hummer E Dönüşümü...

Devamını bekliyoruz.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Willys Sahipleri Burada Buluşalım

Bunlarda benim willyslerim bordo 52 model sonradan yuksrk kaputa cevrilme.. turuncu 53 model.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Willys Sahipleri Burada Buluşalım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. R

satılık willys jeep komple motor şanzuman ve arazi şanzumanı

Ynt: satılık willys jeep komple motor şanzuman ve arazi şanzumanı Motor duruyomu 3 sene gecmis ama

11. R

İhtiyaç Fazlası Tuzla, Willys Defransiyelleri

Ynt: İhtiyaç Fazlası Tuzla, Willys Defransiyelleri Direksiyon kutusu saglamsa alabilirim fiyat ne istiyosunuz
  12. R

52 willys

Ynt: 52 willys Harikan var

13. R

Willys Bakim

Ynt: Willys Bakim Facebookta willys türkiye grubumuza gel orda biri vardı kardesim
  14. R

Kısa Kaput :)

Ynt: Kısa Kaput :) Yılmaz abi 52 willys icin Elinizde orjinal koltuk benzin deposu ve on siperlik varmı
  15. R

Satılık Mercedes Hidrolik Direksiyon

Ynt: Satılık Mercedes Hidrolik Direksiyon 52 willyse takarsam muayeneden gecermi

16. R

52 willys

Arkadaşlar kısa bir süre önce 52 model willys aldım ancak arac sonradan yüksek kaputa cevrilmis.. kupa bulup degistirmek istiyorum eger bilginiz varsa sewinirim.. m38 stop karartma farları orjinal anten vb. Parcalara ihtiyacim olacak elinde olan varsa paylasımlarınızı bekliyorum..
  17. R

Willys M38 Kurtarma Oprasyonu

Ynt: Willys M38 Kurtarma Oprasyonu Unal abi heyecanla takipteyim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri