Arama sonuçlarınız

1. doganyenigül

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.

2. doganyenigül

Wj Direksiyon Sertliği Ve Toplamama Sorunu ?

sağlam gibi ama bakalım bir değişip denemek gerek tşkler cvp için
  3. doganyenigül

Akü Sökünce Klima Sorunu ?

mrb arkadaşlar 2000 model wj aracım var akü + kutup başını sökünce klimaya elektirik gelmedi sorunsuz olan klima hiç çalışmıyor sebeb nedir acaba bilgisi olan varmı ?

4. doganyenigül

evet araçta neredeyse hiç ses kalmadı çok güzel oldu bir miktar direksiyon sertliğinin dısında
  5. doganyenigül

kontrol edeyim bir tşkler

6. doganyenigül

kontrol edeyim bir tşkler

7. doganyenigül

Wj Simit Lpg Tankı Takan Varmı ?

arkadaşlar 4.7 wj için simit lpg tankı takan varmı ?
  8. doganyenigül

hımm anladım tşk ederim
  9. doganyenigül

mrb arkadaşlar 2000 model wj aracımızın ön düzene olarak bakıma aldım rot kolları takozlar denge kolları gibi değişmeyen kalmadı bakıma girdi araç, yapılmadan önceki haline göre direksiyonda bir sertlik oluştu ve sanki çevirdiğim yerde kalıyor ve geri toplama yapmıyor sebebi ne olabilir acaba...

10. doganyenigül

Grand Cherokee 4.7 Hakkında Yardım

4.7 den şaşma lpg de 2500 cc motor araçla aynı yakar bende suzuki xl7 vardı km de 40 kuruş yakıyordu performans sıfır rezil bir araçtı 4.7 wj muadillerinin en iyisidir.. 2.7 dizel den daha az yakar lpg de motor sizi korkutmasın ben şehir içi sakin kullanımda 42 45 kuruş yakıyorum... kızdıran...

11. doganyenigül

Wj 4.7 Far Anahtarı Sorunu

:=) araç çakma derken çin malı felan mı, farın orda boşta soketli kablo var ama takılacak yer varmı bakmadım.... sıkıntı degil zaten torna vida ile ayarladım :=)
  12. doganyenigül

Wj Buji 8 Adet 200 Tl Tutarmı ?

geri gönderdim faturada kesmemişler :) iade ettim bakalım ne olacak sizin aldıgınız yerin adresi varmı acaba iletişim bilgilerini yazabilirmisniz... tşk ederim birde baka bir kaç alt takım kol ve burç gerekli alabilecek yer bulursam yoksa amazon.com dan getirteceğim

13. doganyenigül

böyle esnaflar yüzünden bu tür araçlara binilmiyor zaten... neyse iade etmeyi deneyeyim bir bakalım tepkisi ne olacak...
  14. doganyenigül

Wj Vites Işıkları Led Döşeme

resimdeki şekilelre göre sökme işlemi yapın gösterge ışıkları görünür zaten led kablolarını eskı ışıkların kablosuna baglayın gayet basit ve kolaydır boşuna sanayide para vermeyin zaten onlarda anlamaz... başka forum sayfalarında da vardır nasıl yapıldığı konusu.... kolay gelsin
  15. doganyenigül

anlaşıldı ne kadar kazık yediğimiz ama orjinali felan diye hikaye okudu bende daha iyi birsey sandım sağlık olsun insanları kaar yaptıgını sanıyor...

16. doganyenigül

arkadaşlar 8 adet champion OE 154 RC12MCC4 model orjinal diye buji aldım wj 4.7 lpg li araç için bu uygunmudur veya bu ürün gerçek den orjinalmidir... ankara dan aldım bir çok başka sitelrede tanesi 8 tl ile 12 tl arasında değişiyor ama ben bu ürünü görmeden satıcı tarafından orjinali 200 tl...
  17. doganyenigül

Wj Kapı Kilit Mekanizması Tamiri

mrb arkadaşlar sol kapı kilidi arıza yapmıştı mekanizmayı söktüm plastik tırnak kırılmış, yerine metal parça yaparak sorunu çözdüm ve yöntemleri anlatayım umarım faydalı olur..
  18. doganyenigül

Wj Vites Işıkları Led Döşeme

vites ışıkları led döşeme patlayan vites gösterge ışığı yerine yeşil led yaptık...

19. doganyenigül

:=) baska genetik oalrak eksik yerleri varmıdır acaba _=)
  20. doganyenigül

anladım torna vida ile ayarladım sanırım devre dışı motor da olamaya bilir dediğiniz gibi tşk ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri