Arama sonuçlarınız

1. Beratbera

Ihtiyaç Fazlası Kamp Malzemeleri

Merhabalar İlgilenen arkadaş yarın ödemeyi yapacağını söyledi, eğer almazsa memnuniyetle size resimleri iletirim.

2. Beratbera

Merhabalar, balta duruyor, sizin için uygunsa eğer 533 650 62 48 telefon numaram, whatsupp tan eklerseniz tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışırım, saygılarımla
  3. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

O zaman kararı size bırakayım.bana ikiside uyar lakin erikliye daha sıcağım :)

4. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

Evet Aydos ormanı Pendik ve Kartal'ın üst tarafı, Yakacık diye yazdım.
  5. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

Aklıma ilk gelen birkaç yer yalova Erikli yaylası yakacık Aydos ormanı Ağva hacıllı şelalesi ömerli barajı Bunlar sadece benim aklıma gelen yakın yerler arkadaşlar, sizin tercih ettiğiniz biryer olursa benim için hiç sakıncası yok.

6. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

Memnuniyetle katılırım dostlar :)

7. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

Merhabalar, malzeme arayışınız için yardımcı olmaya çalışırım isterseniz, uzun yıllardır edindiğim tecrübeleri seve seve paylaşabilirim.kamp için her daim hazırım :)
  8. Beratbera

Sevgili dostlar elimde ihtiyaç fazlası bazı kamp malzemelerim var. Listem şu şekilde.. deuter aircontact pro 60+15 çanta. ( 1 kampta kullanıldı, faturası mevcut,üzerinde toz bile bulamazsınız 550 tl ) evolite thor superlight 1000 -18 extrem uyku tulumu sıfırdır fiyat 225 tl husqvarna...
  9. Beratbera

15 Ekim Sonrası Kamp

İyi akşamlar 15 ekim sonrası kamp planı olan arkadaşlar, kamp arkadaşı arayışında olursanız eğer 1 aylık bir tatilim var.beraber plan yapabiliriz.

10. Beratbera

Bolu Abant Kamp

Merhabalar, ilginize ve verdiğiniz bilgilere minnettarım.yedigöllerde daha önce birkaç kez kamp yaptık ama bı sefer oğluma Abant diye söz verdim.sizin söylediklerinizi anlattım ama kendisini kandırdığımı düşünüyor :).kamp yaptırmıyorlar demişsiniz lakin buna rağmen yapanlar var sanırım öyle değilmi?

11. Beratbera

Bolu Abant Kamp

sevgili dostlar ; yakın tarihlerde Abant'ta kamp yapan arkadaşlar varsa durumu ile ilgili bilgi verebilir mi? Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
  12. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Merhabalar Geç cevap verdiğim için öncelikle sizden özür dilerim. Çok keyifli bir hafta geçirdim.tüm kapadokya, erciyes ,kapuzbaşı şelalesi derken 8 gün nasıl geçti farkına bile varmadım.desteğiniz için teşekkür ederim.

13. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

14. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Erciyesi 5-6 sefer uzaktan görmek kısmet oldu, her görüşümde beni tekrar tekrar büyüledi,hazır oraya kadar gelmişken cumartesi göremeden bir araca atlayıp erciyesi görmek niyetindeyim. Hayatımda hiç kayak yapmadım bu konuda kabiliyetim olmadığını düşünüyorum ama o dağda biraz yürüyüp havayı...
  15. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Merhabalar İstanbuldan yola çıkıyorum. Cuma saat 16.05 sabiha gökçen- kayseri uçağı ile.

16. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Merhabalar İlginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Yapmış olduğunuz yorumlardan sonra tercihim kesinlikle kaya kamping olacak. Acaba bu seyahatleriniz esnasında erciyese çıkma fırsatıda buldunuz mu? Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  17. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Merhabalar Dün kaya camping ile görüştüm açıkmış.seyahatim dönüşü izlenimlerimi sizinle mutlaka paylaşacağım. Sağlıcakla kalın
  18. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

İlginize çok teşekkür ederim. Bu dönem açıktır değilmi? Bir de Göreme merkeze yakınmıdır acaba?

19. Beratbera

Orjinal Sifir North Face Solaris 3in1 Kaban

Merhabalar ürün hala duruyormu yoksa satıldımı, eğer duruyorsa ben talibim.teşekkürler
  20. Beratbera

Kapadokya Kamp 25 Mart

Sevgili dostlar. 25 mart cuma günü itibari ile 3 ila 5 gün arası kapadokya'da kamp atmak istiyorum. Çok özledim oraları.daha önce bir çok kez gittim ama bu sefer farklı, zira bu sefer otelde 4 duvar arasında değil çadırımda kalıp sabah güneşin doğuşunu seyretmek,gece yıldızları seyretmek ve bol...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri