Arama sonuçlarınız

1. ozkan.durna

Grand Cherokee Alarm Bağlama

Merhaba arkadaşlar. 2000 model Grand cherokeem var 4.7 aracım var. Şöyle bir sorunum var. Aracımın alarm beyni bozuldu (sonradan takılan) yeni bir alarm sistemi aldım. Herşeyi bağladım. Kontak siren sinyaller. Fakat kapı tetiklemelerini tam olarak nereye bağlamam gerekiyor bilemedim. Araçta...

2. ozkan.durna

İstanbulda Çıkma Wj Çıkma Parça...

Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde aracımla yoğun yağış altında bir arazi gezisi yaptım. Fakat baya pahalıya patladı bana. aracı fazla zorlamamaya çalıştım. fakat sağ ön davlumbazı düşürmüşüm. birde ufak bir sürtme yaşadım sol arka taraftan. bostancı kartal sanayi siteleri ve İnternet üzerinden...
  3. ozkan.durna

2002 Gc 2.7 Aracimi Ayni Kasa 4.7 V8 Ile Değiştirmek Istiyorum Ayni Keyfi Alabilirmiyim ?

Merhaba arkadaşlar; Şu anda 2002 model 2.7 G.cherokee'ye biniyorum. Aracımdan oldukça memnunum. Gerek yakıt gerek sağlamlık herşeyi ile iyi bir araç. Lakin geçenlerde yanımdan bir tane v8 geçti wj kasa. Motor ve egzoz sesine hayran kaldım. sanırım hava filtresi ve egzoz değiştirilmiş ama...

4. ozkan.durna

Yeni Aldiğim 2.7 Gc'min Direksiyon Üzerinde Tuşlar Çalişmiyor Acil Yardim...

MERHABA ARKADAŞLAR. ARAZİ ARAÇLARINA DUYDUĞUM İLGİYİ SONUNDA GRAND GHEROKEE 2.7 CRDİ ALARAK GİDERMEYİ PLANLIYORUM. ARACIMI ÇOĞUNLUKLA ŞEHİR İÇİ KULLANACAĞIM. FAKAR TABİKİDE ARAZİYE ÇIKACAĞIM ZAMANLARDA OLACAKTIR. ÖNCELİKLE DİREKSİYON ÜZERİNDEKİ TUŞLAR VE KORNA ÇALIŞMIYOR. SİZCE SORUN NEDİR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri