Arama sonuçlarınız

1. borozanci

5.2 5.9 Aranıyor

İlan dışı aracını satan var mı abiler Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. borozanci

Msd Ignition 6a 6200

Merhaba herkese Msd ignition 6a 6200 zj kasa da kullanan abilerim vardı ürün şuan elim de fakat hakkında hiçbir bilgim yok Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. borozanci

Zj Demir Tampon Satılık

Ön arka demir tamponlar ve 4d led sisler satılıktır 2 yayıcı 4 delici uzaktan kumandalı ve araç içi kontrol çakar modları vardır 05332510807 ilgilenen arayabilir orijinal tamponlarla takas ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. borozanci

Grand Cherokee Zj Kaplama

Merhaba zj mi kamuflaj kaplatmak istiyorum bildiğiniz tanıdık tavsiye edecek birileri var mı? Ankara Sakarya İstanbul arası Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. borozanci

10-12” Yükseltilmiş Wj Sahibi Var Mı?

4” den 10-12” e çıkmayı düşünüyorum teknik bilgi paylaşımına ihtiyacım var Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. borozanci

Kar Da Kamp

Herkese merhaba 10/01/2017 itibari ile yer mekan şehir önemli değil kalıcı veya günü birlik değişik yerler olmak üzere tarihin ucu açık 2 -3 aya kadar gezmek istiyorum gidecek olanlara eşlik edebilirim iletişeme geçip beraber fikir birliği yapıpta gidebiliriz ilgilenen arkadaşlar veya gruplar...

7. borozanci

2.7 Wj 6 Inch Yardım

Merhaba 2.7 wj 4 inch kit mevcut şuan 2 inch get yani amortisör altına parça kestirip koysam ön şafttı mafsallı yapsam durum ne olur verim alabilirmiyim yayları amortisörleri değiştirmeye gerek olur mu? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. borozanci

4.4 Vogue Hakkında Bilgisi Olanlar

Merhaba range rover 4.4 vogue 02 03 model almayı düşünüyorum araç hakkında bilgisi olan abilerim paylaşırsa çok sevinirim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. borozanci

Wj Direksiyon Yağı

Wj direksiyon yağı ne koymalıyım borusu çıktı boşaltı yağ petrolden atf yağ aldım koydum [emoji848]şüpheliyim ama Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. borozanci

2.7 Wj Turbo Ve Fren Merkezi Hakkında Yardım

2.7 wj min turbosu geri sayım yapmaya başlamış bakımını nerde nasıl yaptırabilirim fiyatı hakkında bilgisi olan abilerim var mı? Bir de fren merkezinin lastik mi körükleri mi değişmesi lazımmış sol ön ısınınca sıkma yapıyor bununla ilgili tecrübesi olan abilerim paylaşırsa sevinirim 5 liralık...

11. borozanci

Chech Gages

Merhaba 2.7 wj rolantide check gages lambası açıp kapatıyor gazla kesiyor sürekli yanmıyor sebebi nedir ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. borozanci

Wj Kasa Ara Atkı Yardım

Fotodaki ara atkıları nerden temin ederim teşekkür ederim Sent from my iPhone using Tapatalk

13. borozanci

2.7 Wj Vites Kullanımı

2.7 wj nin otomatik ve manuel konum da kullanımı ve çalışma prensibi hakkın da bilgiye ihtiyacım var Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. borozanci

Wj Orjinal Yay

Wj 4 inç yükselttim çıkan sağlam 4 ay ve 4 amortisorun ve diğer parçaların piyasa değeri nedir bilgilendirirseniz sevinirim Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. borozanci

Kamp Arkadaşları Aranıyor

Temmuz 18 den sonra ege bölgesinde kamp yapacak var mı? Sent from my iPhone using Tapatalk

16. borozanci

Muğla Bölgesinde Kamp Yeri Ve Tavsiyeler

Herkese merhaba Muğla bölgesinde 7-8 günlük kendi aracımla kamp yapmayı düşünüyorum kız arkadaşımla beraber lakin sabit değil hergün başka yerde kamp yapmak istiyorum gidilesi ve görülesi kamp a uygun yerleri bilen paylaşırsa çok mutlu olacağım hatta bölgenin offroad kuluplerinden birileri varsa...
  17. borozanci

M/t Lastik Uzun Yol Tecrübesi

M/t lastikle uzun yol tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. borozanci

2.7 Wj Olmaz Dediler 4 Inc Yükselttik Çok Ta Iyi Oldu[emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

19. borozanci

2.7 Wj -44 Jant

Merhaba 4 inc yükseltilmiş, wj tanpon değiştirmeden -44 jant ve 31/10.5R15 jant lastik kullanılabilir mi? Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. borozanci

Grand Cherokee Wj Standart Ve Krom Cam Çıtası

Merhaba wj nin orjinal cam çıtası bir yerde buldum sadece o da 600 tl takımı daha uygun veya parça bulabilirmiyim bir de krom cam çıtasını nereden temin edebiliriz Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri