Arama sonuçlarınız

1. avercanugur

Gökoff- 06.10.2013

06.10.2013 TARİHLİ OFFROAD ETKİNLİĞİMİZDEN KARELER.

2. avercanugur

GÖKOFF- 10.02.2013

Yine sabah Akçapınar tostçuda buluşup yola koyulduk.
  3. avercanugur

GÖKOFF YAZ ETKİNLİKLERİ

KURU YAZ GÜNLERİNİ GÖKOFF OLARAK MOTOCROSSLA GEÇİRDİK. GEZENBİLİR AİLESİNE PAYLAŞIMLARIN GECİKMESİ NEDENİYLE VEFASIZLIK ETTİK.AFFOLA:) İLK GÖRÜNTÜLER AKBÜK KAMPINDAN

4. avercanugur

GÖKOFF 20.05.2012 KARAAĞAÇ GEZİSİ

Sabah yine Yörük Ali'de kahvaltı ile başladık.
  5. avercanugur

GÖKOFF- HEP BİRLİKTE

29.04.2012 pazar sabahı, GÖKOFF yeni üyelerle Yörük Ali 'de buluşarak kahvaltı ile başladık.

6. avercanugur

GÖKOFF 15.04.2012 GÖKOVA KEŞİF GEZİSİ

Yine sabah Yörük Ali'de kahvaltıyla başlayıp, geç gelenler olduğu için nerdeyse öğle yemeği vaktinde yola koyulduk.

7. avercanugur

GÖKOFF BALAN DAĞI MANGAL PARTİSİ

sabah kahvaltıyla başlayıp....
  8. avercanugur

GÖKOFF- UNİMOG BATARSA NE OLUR ?

Bizim kocaoğlan bataklık pistimizde battı.
  9. avercanugur

GÖKOFF- 26.02.2012- KIZILYAKA-KANDİL-KIZILYAKA GEZİSİ

YOK BÖYLE BİR PARKUR.

10. avercanugur

GÖKOFF ESENTEPE-GÖKÇE-AKYAKA GEZİSİ

.

11. avercanugur

GÖKOVA OFFROAD AKYAKA BELDESİ -GÖKÇE KÖYÜ

05.02.2012 - Gökova Körfezi Akyaka Beldesi ve Gökçe Köyü hafif offroad gezisi
  12. avercanugur

SHREK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR

Merhaba arkadaşlar, bir önceki konuyu kapatıp, aracın revizyonu ile ilgili konu açacağı yazmıştırm. Evet nihayet aracı ayağa kaldırdım ama fotografları foruma yükleyemiyorum malesef. Araçta yapılanları ve devam eden yapım işlerini şöyle sıralayayım. * Motor orijinal parçalarla rektefiye edildi...

13. avercanugur

Akyaka'da Apart Otel

* YÜZME HAVUZU, * KLİMA, * 24 SAAT SICAK SU, * İNTERNET, * TV, * DENİZE 25m. MESAFEDE, AKYAKA'NIN AHŞAP MİMARİSİ İLE İNŞAA EDİLMİŞ, 1+1 VE 2+1 APART DAİRELER, * 1+1 DİARELER 4 YATAK , 2+1 DİARELER 6 YATAK KAPASİTELİDİR. REZERVASYON İÇİN LÜTFEN TELEFONLA ULAŞIN 0537 372 27 89 - 0506 384...
  14. avercanugur

Online Eğitim Danışmanlığı

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK ONLİNE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SİTESİ MUĞLA MERKEZLİ OLARAK HİZMETE GİRMİŞTİR. PROFESYONEL EĞİTİM UZMANLARI EŞLİĞİNDE MUĞLA MERKEZDE YÜZ YÜZE VEYA TÜM TÜRKİYE'DE İNTERNET ÜZERİNDEN ANLIK İLETİ PENCERESİ,SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ OLARAK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEDİR. ÜYELİK...
  15. avercanugur

Online Eğitim Danışmanlığı

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK ONLİNE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI SİTESİ MUĞLA MERKEZLİ OLARAK HİZMETE GİRMİŞTİR. PROFESYONEL EĞİTİM UZMANLARI EŞLİĞİNDE MUĞLA MERKEZDE YÜZ YÜZE VEYA TÜM TÜRKİYE'DE İNTERNET ÜZERİNDEN ANLIK İLETİ PENCERESİ,SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ OLARAK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEDİR. ÜYELİK...

16. avercanugur

99 Model Cherokee Country (SATILDI)

99 model cherooke contry 4.0LT, aracım satılıktır. ÖZELLİKLERİ: 99 model country 4.0LT 147.000km Prins(Alman Bosch üeritmi) marka sıralı sistem LPG, 4 lastik + stepne ( BFGoodrich Long Trail)sıfır, 12000km önce difiransiyal,şanzuman,direksiyon kutusu,fren sistemi ve soğutma sıvıları...
  17. avercanugur

Grand Cherooke TDI 3.1 Merak Edilenler

Arkadaşlar benim emektar 99 xj yi 2000 model G.cherokke 3.1 TDI ile değiştirmek istiyorum. Dizeli kullanan var ise yardımcı olursa sevinirim. Almayı düşündüğüm araç orijinal 83.000km de, bakımlı görünüyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=5941069...
  18. avercanugur

Jeep Cherokee (XJ) Yol Tutuş ve Fren Problemi

XJ nin bozuk yolda özellikle kasisli yolda yol tutuşu bazen insanı tedirgin ediyor, araç kasisli virajda tutunamıyor. viraj dışına doğru atma eğilimi gösteriyor kendini. Aynı sorunu 2007 model g.cherooke si olan bir arkadaşla konuştuğumda o da aynı şeyi söyledi. Bu araçların genel karakteristik...

19. avercanugur

Yardım XJ Fren Sistemi

Arkadaşlar, 99 xj aracımın arka fren tertibatı ile ilgili sorunum var. ve çözemiyorum. Ustam da çözemedi. 20000km önce ön disk balatalrı yeni alarak, arka balataları da çaktırarak yeniledim. önler süper tutuyor. ama arka balatalar hala ilk günkü gibi tertemiz, fren ayarı yaptırıyorum. ama...
  20. avercanugur

Satılık 31"-10,5"-15 " BFGoodrich T/A lastik

Arkadaşlar yükseltme kiti ile birlikte ocak ayının ilk haftası aracıma taktığım ve 1000km yol yapmış olan 31"-10,5"-15 " BFGoodrich T/A lastiklerimi satmak istiyorum. neden derseniz aracı eski haline döndüreceğim. ilgilenen arkadaşlara fotografları da gönderebilirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri