Arama sonuçlarınız

1. C

Cherokee Kk Kızdırma Bujisi Açmıyor

Arkadaşlar merhaba. Aslında aracım Dodge Nitro ama birebir aynı aksam olduğu için ve burası daha aktif olduğu için buraya yazmak istedim. Özellikle kışın sabahları zor çalışan aracımın öncelikle enjektörleri tamir gördü, sonra basınç regülatörü değişti ama kontağı açınca kızdırma bujisi devreye...

2. C

Nitro Kışın Zor Çalışıyor

Arkadaşlar merhaba. Aracımda iki senedir kışın zor çalışma problemi vardı. Usta enjektörleri tamir edilecek demişti ama biraz masraflı olduğu için ertelemiştim. Bu yıl enjektörler tamir edildi, düzelmedi ve aksine daha zor çalışmaya başladı. Sonra basınç regülatörü de değişti ancak durum yine...
  3. C

Dodge Nitro Çok Yakıyor - Benzer Segment Araçlar Için Yakıt Düşürme Tavsiyeleri?

Arkadaşlar merhaba. Benim nitronun yakıtı günden güne artıyormuş gibi hissediyorum. 13.5 gösteriyor şu an göstergesi. Bence bu normal değerlerinden epey fazla şehir içi kullanımda olsa dahi. İlla nitro için değil, benzer cc dizel araçlar için de yakıtı etkileyen unsurlar nelerdir...

4. C

Triptonik Çalışmıyor. Normalde Ise Bir Sorun Yok?

Arkadaşlar merhaba. Dodge Nitro satın aldım geçenlerde, dizel otomatik. Detaylı kontroller sonucu motor şanzıman sıkıntısız denildi. Ancak vites kolunda +/- işaretleri ve hareketi olmasına rağmen çalışmıyor. Ekranda bir işaret de çıkmıyor artıya ya da eksiye gittiğimde. D pozisyonunda sorunsuz...
  5. C

Tiptronik Vites Çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba. Dodge Nitro satın aldım geçenlerde. Detaylı kontroller sonucu motor şanzıman sıkıntısız denildi. Ancak vites kolunda +/- işaretleri ve hareketi olmasına rağmen çalışmıyor. Ekranda bir işaret de çıkmıyor artıya ya da eksiye gittiğimde. D pozisyonunda sorunsuz çalışıyor...

6. C

Liberty Cherokee 2.4 Alt Merkez

Selamlar. Benim aracın debriyaj balata seti değişti, benim viteslerdeki geçiş sertliği değişmedi... Usta kendinden gayet emin şekilde alt merkezin değişmesi lazım dedi. Ama bu parçayı bulamıyorum. Arkadaşlar nereden temin edebilirim, konu hakkında bilgisi olan var mı?

7. C

2004 2.4 Cherokee (liberty) Manuel Şanzıman Yağı - Geçiş Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Aracın debriyaj balatasını 5-6 ay önce değiştirdim. Ancak şu ara vites inanılmaz sertleşti. Şöyleki araba biraz soğukta kalırsa ya da birkaç gün çalışmazsa araç çalışırken vites geçmiyor. Kontaüı kapatıp vites atıp öyle hareket ettiriyorum, bir süre gittikten sonra (ısınıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri