Arama sonuçlarınız

1. feyizu

Invertör Problemi

Sevgili dostlar, karavanımdaki Enrise marka 1500w tam sinüs Şarjlı otomatik invertörde bir sorun farkettim. İnvertör üzerinde iki adet priz var, prizlerin birisinde iki uçta birden faz var, kontrol kalemi ile baktığımda iki uçda canlı, diğer priz uçlarıiise birisi faz diğeri nötr. Prizlerin...

2. feyizu

Mobil Klimaların Isıtma Özelliği

Sevgili dostlar merhabalar; Aramızda mobil klima kullanan karavancılar olduğunu biliyorum.Malum bazı model mobil klimaların ısıtma fonksiyonu da var (Rezistans ile 220V yardımı ile ısınanlar değil) Hacim küçük işe yarayabilir mi diye merak ettim. Bu özelliği kullanan dostların yeterlilik...
  3. feyizu

12 V On/off Anahtar Seçimi

Sevgili dostlar karavanlarınızda 12v DC için ne tür anahtarlar kullandınız? Hem estetik olmalı(kablo /terminaller görünmesin) hem 15-18mm kontraplağı adapte edilebilsin hem de güvenli olsun. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Bilmiyorum fotoğraf konusunda sıkıntı var mı ama fotoğraf çok...

4. feyizu

Pis Su Atık Tankları Için Havalandırma

Sevgili dostlar merhabalar; kendi karavanımı yapmaya hazırlanırken planlama aşamasında aklıma takılan bir konuda görüşlerinizi rica edeceğim..forumu epeyce okudum ama aradığım cevabı sanırım bulamadım..Sorum şu: Mutfak ve wc atık sularını topladığımız tankları aracımızın altına yerleştirdiğimizi...
  5. feyizu

Karar Vermek Zor...

Sevgili dostlar kendi karavanımı yapma konusunda oldukça kararlıyım ve hemen her gün 2.el araçları araştırıyorum..bu gün tavsiye üzerine baktığım bir firmada 10 civarında araç gördüm..Fiat Ducato 15 m3, Pegueot Boxer 435 HDi ve Citroen Jumper 15 m3 2.2 HDi modellerin arasında gerek model yılı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri