Arama sonuçlarınız

1. mauvais

Grande Chrokee Logo

Merhaba, 2 takım logo mevcut, 1 tanesini sorunsuz 600 TL 1 tanesinde 2 harfin üzerinde kılcal fotoda gözükmeyen çizikler var 500 TL ayrıca sanırım CJ kasalar için uygun Jeep logosu (demir gibi ağır, büyük ve kabarık) 2 adet, takım fiyatı 200 TL

2. mauvais

Flowmaster Susturucu

merhaba, 75 camaro aracımdan söktüm, 2 adet, iyi durumda. uzun yolda ses fazla geldiği için daha uysal bir susturucu taktım. adet fiyatı 800 TL İstanbul Kartal elden teslim edilir.
  3. mauvais

Hyundai Ix35 2.0 R 4x4 Style Plus İzlenimlerim

Merhaba, yeni aldığım bu araç hakkında izlenimleri paylaşacağım. almadan önce internette detaylı bir arama yaptım ama çok yüzeysel bilgiler bulabildim, özellikle de 2.0 R dizel 4x4 olan model az olduğu için pek kullanıcı yorumu yok, 1.6 motorlu olanlar hakkında DH de yeterli bilgi...

4. mauvais

225/55/18 Kış Lastiği

merhaba, aracıma (Hyundai IX 35 2.0R) için kış lastiği bakıyorum. SUV araçlar için önerebileceğiniz bütçe dostu lastikler var mı? benim ilk aklımdan geçen Petlas.. ayrıca dört mevsim lastikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? mesela uygun fiyatlı olarak şöyle bir seçenek buldum; Falken 225/55 R18...
  5. mauvais

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Merhaba, Jeep GC maceralarım sonrası yeni bir araç arayışındayım. öncelikle 2006 GC 3.0 WH sonrası beni tatmin eder mi bilmiyorum ama vergi ve yakıt avantajı ve otomobile biraz daha yakın sürüş performansı nedeni ile bu aracı düşünüyorum. forumlarda aradım ama sadece 1 tane detaylı konu...

6. mauvais

Bakımı Masrafsız 3.0 Crd Grand Cherokee

2006 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 75.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 660217497 detaylar link de mevcut, son derece bakımlı bir araçtır, bilinen bir masrafı yok, bakımları yeni.

7. mauvais

Discovery 3.0 Sdv6 Başlığı

Merhaba, yaza doğru bu araçtan almayı düşünüyoruz. 2013 model makyajlı versiyondan. Kullanıcısı ya da bilgisi olanlar bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim. İlerisi için de kullanıcılara bir kaynak olmuş olur.
  8. mauvais

Satılık Yokohoma At Lastik 245/65/17

Merhabalar, geçen sene BF KO2 sonrası kullanım dışı kalan lastikler satılık. 245/65/17 arazi görmemiş, kış lastiği ile kullanılmış. 2011 çıkışlı, diş derinliği çok iyi durumda. 4'ü birden satılık, tanesi 150TL ilgilenenler mesaj atabilir, telefonda detayları görüşürüz.
  9. mauvais

Freelander Ii, 2.2 Hakkında Bilgi

Merhabalar, bu araç hakkında kullanıcılarından yorumlarını almak isterim. 2009-2010 model almayı düşünüyorum ve servis durumu, problemleri, arazi ve kar kullanımı, yakıt tüketimi ve sağlamlık konusunda yorumlarınızı paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

10. mauvais

2003 Wj 4.7 Ov Için Yükseltme Kiti Yardımı

merhaba, 2003 WJ 4.7 OV için yükseltme kiti arıyorum. ağır offroad yapmayacağım, hedef geziye çıkıldığında karda, çamurda, taşlık yolda sorun çıkarmasın. Kit olarak almayı düşünüyorum. Evin 2. aracı olduğu için bazen işe gidip gelirken bazen de gezi amaçlı kullanılacak. öncelikli sorum hangi...

11. mauvais

96 blazer araçlar hakkında

Merhaba, forumda çok araştırmama rağmen bu araçlar hakkında çok detaylı bir bilgi bulamadım. yakın zamanda kullanıcı yorumlarına göre (tavsiyelerin iyi yönde olması durumunda) almayı düşünüyorum. eskiden GC V8 bakıyordum ama yakıt tüketimlerinin değişkenliği ( 0,40-0,70 kuruş LPG ile) bu...
  12. mauvais

96 MODEL ZJ arıyorum sizce bu araçlar nasıl?

merhabalar, eğer temiz masrafsız bir araç bulabilirsem bende aranıza katılacağım.. buradaki konu başlıklarının çoğunu okuyup ön bilgiye sahip olduktan sonra internet üzerinden araçlara bakmaya başladım.. araç için ayırdığım bütçe 16.000 civarında. aracı öncelikle şehir içinde nadir olarak da...

13. mauvais

LR Freelander Dizel

Merhaba hepinize, ben bugünlerde Freelander'la ilgileniyorum. gözüme kestirdiğim 2-3 tane araç var. ama bazı konularda kararsız kaldım ve yardımlarınızı bekliyorum (Forumda Freelander ile ilgili sayfaların hepsini okudum..) 1. Freelander > 2.0 TD4 HSE ile 2,0Di arasında ne fark vardır. ben...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri