Arama sonuçlarınız

1. demirbuken

Samurai Sanziman Ses Problemi Yardim

Neyse bilyalari yagi yenilemis olduk :) SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. demirbuken

Yolda birakana kadar devam artik :) SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. demirbuken

Himm anladim arabanin basko balatasi yeni sayilir simdi siz oyle diyince bi anda isik yandi kafamda.priz direk ve grup bilyalari ve sanzuman yagi komple degisti enazindan o parcalar sifir icim rahat. Debriyaj bilyasi olayi da aklima geldi ama bu sekilde oldgunu dusunmemistim dogru bi zarari yok...

4. demirbuken

Internette okudguma gore debriyaja basinca ses gelirse debriyaj bilyasi sorunmus SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. demirbuken

Evet ses kesiliyor SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. demirbuken

Merhaba 410 samuraim var rolantide calisirken sanzimandan ses geliyor arastirmalarim ve yonlendirmeler dogrultusunda pirizdirek bilyasi grup bilyalari degisti sanzuman yagi degisti fakat yine ayni ses yapiyor fikri olan varmi ? SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. demirbuken

Antalya Civari Tavsiye

Tsk ederim haritadan hemen bakicam. Cenne koyuna indim haftasonu guzeldi SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. demirbuken

82 Model Suzuki Sj410 Sol Arka Fren Merkezi

Sahibinden.com da ben gormustum sifir hemde . SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. demirbuken

Antalyada Suzuki Samurai Icin Iyi Bir Usta Ihtiyaci Olanlar

Merhaba 85 suzuki samurai mi bi arkadasim vasitasiyla yesil sanayide tanistgim orhan ustaya getirdim eski sanayide parca yok 4 ay durur denen sansuzman problemini sabahtan aksama kadar halletti bilgisi ve ustaligi gercekten iyi ihtiyaci olan gorussun derim . Cep numarasini ozelden verebilirim...

10. demirbuken

Antalya Civari Tavsiye

evet tez ustayı daha oncede duydum bı ulasayım :) ılgınzıe tsk ederım

11. demirbuken

Antalya Civari Tavsiye

Merhaba yeni bi suzuki samurai aldim vr amator olarak offroad yada doga gezisi yapmak istiyorum onerceginiz yerler varmidir SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. demirbuken

Ankaradakı 97 Model Explorer Hakkında Yardım

Iyi sorun degil ozaman.ebay dan herseyi buluruz SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. demirbuken

Abi 50 kurus yaksin sorun yok.kronik bi ariza varmi tipik dikkat edilmesi gereken bisey.bayrm sonrasi alicam ins. Ama beninko 4.0 motor 5.0 olsa deli olurdu SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. demirbuken

Masallah cok guzel gorunuyor.kupon arabalari herzaman sewmisimdir.bu guzel bi destek oldu bayram sonrasi sanirim alicam :) SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. demirbuken

abı yakıt hııc onemlı degıl ısım geregı haftada 1 gun bınebılırım. lpg araclar zaten 0,50 yaksın sorun degıl. bahsettgın arac favorılerımde ve rakamdan dolayı korktum ucuz bıseyımı var acaba dıye. ebay la aram cok ıyıdır cok seyler aldım zamanında . antalyada yasıyorum burda offroad tutkusu var...

16. demirbuken

evet aslında net bılgı paylassam daha ıyı olurdu ozaman genele vururursak ıyımıdır ustat
  17. demirbuken

Satılık Olan Discovery Hakkında Tavsıye

oww owww :)) cok tsk ederım bu engın bılgı ıcın :)) gorustum karburator bakımı lazım falan demıstı hmm . yenı hevesli bırı olarak bısuru bılgı edınmeye calısıyorum
  18. demirbuken

Satılık Olan Discovery Hakkında Tavsıye

merhabalar ılandakı arac hakkında yorumlarınıza ıhtıyacım var tsk ederım 1998 Land Rover Discovery 3.9 V8 26.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 335834747

19. demirbuken

life is too short for drive stock car

life is too short for drive stock car
  20. demirbuken

selamlar.yenı bır uyeyım ve off road araclara cok merak sardım agır offroad yapmıycam pıknık gezı falan benımkı bıtane 97 model ford explorer var ankarada suan ılanda degıl ama 24bın tl rakam yazıyordu telefonla ıletısım halındeyız aracı bılen yada tavsıyesı olan varmıdır bayramdan sonra ılk ıs...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR