Arama sonuçlarınız

1. Sehzade.mustafa

Satılık Ford Focus 1.6 Tdcİ Otomatik 28000 Tl Hasar Kayıtsız

FİYATIM SON FİYATTIR VE KESİNLİKLE PAZARLIK YOKTUR. Aracımın şanzıman problemi var. Görüşmüş olduğum şanzıman ustası 3000 tl masrafı olduğunu söyledi bende direk araçtan düştüm. İsteyene ustanın bilgisini verebilirim İyi bir şanzıman ustasıdır. Benim yaptırmaya gücüm olmadığı için...

2. Sehzade.mustafa

Grand Vitara 2008 Bu Aracı Tanıyan Bilen Var Mı? Sakarya

Merhaba sevgili dostlar. Malum sitede ilan numarası 433253304 olan aracı almak istiyorum. Aracı tanıyan bilen var mı? Galeri 54 ü tanıyan bilen var mı?
  3. Sehzade.mustafa

2007 Ford Focus 1.6 Tdci Trend Cvt Şanzıman Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim model aracımı mart ayında bir takasa istinaden aldım. O günden bu güne beni yolda bırakmadı. Hal i hazırda hala kullanmaktayım. Yakıt açısından ekonomikliği ve gücünden gayet memnunum. Sorunum şu. Aracımda aldığım günlerde daha az olan ve şu sıralar...

4. Sehzade.mustafa

2007 Ford Focus 1.6 Tdci Trend Cvt Şanzıman Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim model aracımı mart ayında bir takasa istinaden aldım. O günden bu güne beni yolda bırakmadı. Hal i hazırda hala kullanmaktayım. Yakıt açısından ekonomikliği ve gücünden gayet memnunum. Sorunum şu. Aracımda aldığım günlerde daha az olan ve şu sıralar...
  5. Sehzade.mustafa

Subaru Forester 2009 Td 2.0 Acil Tavsiye

Merhaba sevgili arkadaşlar. Büyük ölçüde anlaşmış olduğumuz başlıkta belirttiğim 150k km de kazasız tramersiz bir araç hakkında tavsiye rica edeceğim. Satıcı boyalı ya da değişeninin olmadığını hasar kaydının bulunmadığını belirtti telefonda. Tabi biz gene de baktıracağız. Lakin satıcı aracın...

6. Sehzade.mustafa

Ford Focus Karar Vermeme Yardımcı Olun

Merhaba sevgili gezenti dostlar İstanbul beylikdüzünden Konu şu ki bir takas neticesinde elime geçen 2007 Ford focus 1.6 tdci trend otomatik aracımı elimde mi tutsam yoksa alternatifleri mi değerlendirsem. Not takas neticesinde beklediğim rakama ulaştım ve aracın bana gelişi 29-30 bin tl. şu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri