Arama sonuçlarınız

1. Deniz-kıyısı

Kamp Yerinde Güvenlik(hayvanlardan)

Doğa bu Akrebide olur yılanıda yeri gelir yırtıcı hayvanda. Çölde akrep ve yılan vardır muhakkak özellikle Sıcak ve tarihi mekanlarda. Deniz kenarı kamp en iyisi Yılan ve akrep olmaz oralarda yırtıcı havdanda sanmıyorum Sivrisinek deseniz rüzgardan dolayı oda...

2. Deniz-kıyısı

Kampçı Aday Adayı :)

Marca olarak Decathlon iyidir zaten internetten bakarsanız iyi marlaşarda vardır. aile çadırları vardır büyük ve dayanıklı pratik. Yaz aylarında Kemer ila Ege kıyıları arası kamp bölgeleri harikadır denize kıyı olarak Lkya örneğin ! bende bu yaz oralarda bir bögede...
  3. Deniz-kıyısı

Ilk Deneyim Için...

mrb 25 ağustos Cuma günü başlıyacak olan tatil sırasında Marmaris-fethiye-göçek bölgelerinde Kamp yapmak için arkadaş arıyorum bende. Daha önce Munzur festivalinde kamp yapmıştım yani bir kaç gezde olsa biraz deneyim var :) Eğer sizde isterseniz kamp deneyimini yaşabilirz...

4. Deniz-kıyısı

Ilk Deneyim Için...

mrb 25 ağustos Cuma günü başlıyacak olan tatil sırasında Marmaris-fethiye-göçek bölgelerinde Kamp yapmak için arkadaş arıyorum bende. Daha önce Munzur festivalinde kamp yapmıştım yani bir kaç gezde olsa biraz deneyim var :) Eğer sizde isterseniz kamp deneyimini yaşabilirz...
  5. Deniz-kıyısı

mrb ramazan bayramında akdeniz bölgesinde kamp yapacak arkadaş arıyorum ilgilenirseniz...

mrb ramazan bayramında akdeniz bölgesinde kamp yapacak arkadaş arıyorum ilgilenirseniz mesajınızı bekliyorum

6. Deniz-kıyısı

Mrb yaz aylarında Akdeniz kıyılarında daha doğrusu LİKYA YOLU güzergahında kamp yapmayı...

Mrb yaz aylarında Akdeniz kıyılarında daha doğrusu LİKYA YOLU güzergahında kamp yapmayı düşünüyorum. Kamp arkadaşı arıyorum ilgileniyorsanız mesajınızı bekliyiecem. Birazda olsa şehirlerden, trafikten, hava kirliliğinden, görültüden uzak doğa ile deniz ile eğlenceli kamp...

7. Deniz-kıyısı

Kamp Arkadaşı Arıyorum

mrb Tarih belli değil ççünkü uzun sürebilecek bir Camp düşünüyorum aylar sürebilir. 6 -8 ay Yaşamın sürecine bağlı. bunun içinde Ön hazırlıklar ve coğrafyayı belirlemek önemli bunun için araştırmalar yapıyorum birde Bütçe tabi. işin hukuki sürecide var. Yani Kamp...
  8. Deniz-kıyısı

Ilk Kamp Deneyimi Için Yardım

MRB Bende bir yolculuga çıkmak isterim ama benimki uzun süreli Kamp düşünüyorum Aylar sürebilr. Buna olumlu bakıyorsanız iletişime geçin benimle bu konu hakkında Detaylarını ve tekniklerini konuşabilirz...

9. Deniz-kıyısı

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Kemer ve bodrum arası birlikte Kamp yapabileceğimiz insanlar arıyorum ilgilenmek istiyenler yazabilirler ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri