Arama sonuçlarınız

1. B

Karavan Da Portatif Tuvalet Için Taharet Musluk Kiti Kullanımı

Merhaba. Nasıl memnun kaldınız mı. Bende almayı düşünüyorum. Saygılarımla

2. B

[video] Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Çekme Karavan Rehberi

Tayfun Bey tekrar merhaba 573 Pt modeli 250 genişlikte, sizin karavan 209 sanırım. Bu genişlik konusu bayağı sıkıntı olacağını kullanıcılardan öğrenmiş olduk. Biz 5 kişilik bir aileyiz. O yüzden alacağımız karavanın biraz geniş olması gerekiyordu. Bizde Büstner Averso Plus 510 TK sipariş ettik...
  3. B

[video] Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Çekme Karavan Rehberi

Merhabalar. Videonuz gayet güzeldi. Bizde Adora 573 PT düşününüyoruz. İnşallah sizin gibi keyifle kullanırız. Görüşmek üzere. Saygılarımla

4. B

Uyurgezer (çekme Karavan) Ile 2016 Yılı Özeti

Mustafa Bey merhabalar. Gezinizi baştan sona kadar okudum. Çok güzeldi. Öncelikle tebrik ederim. Çekme karavanla dolaştığınız için bir kaç şey sormak istiyorum müsaadeniz olursa. Bende çekme karavan düşünüyorum. Kamp alanı olmayan bir yerde karavanı ayırıp gezdiğinizde herhangi bir problemle...
  5. B

17 M3 Ducato Araç Için En Iyi Üretici Motokaravancı Üretici Tavsiyeleriniz?

Merhabalar. Bende de sizin gibi üç çocuk (3,13,18) var. Birisi büyük çok bize katılmaz ama yinede gelirse diye bende sizin gibi arka tarafı ranzalı olan modeli düşündüm. Tabii 17 m3 araçta. Bir kaç firma gezdim. Arka tarafı ranzalı modelde sabit ranzaların biraz sıkıntılı olduğunu gördüm...

6. B

Yeni Başlangıç

Merhabalar. Bende sizin gibi kendi açımdan prosedürleri yerine getirdim. Aracımı değiştirdim. Ehiyetimi BE eye çevirdim. Araca çeki demiri taktırdım. Sadece karavanı alıp yollara düşmek kaldı. Bu arada Aydos karavan ile görüştüm. Motokaravan üretimi yapan bir kaç firma ile de görüştüm...

7. B

Çekme Karavan Yeni Ehliyet

Merhabalar. BE ehliyetimi aldım en sonunda . Antalya'da Aktan Sürücü kurusu var. Oradan aldık. B ehliyet olduğu için Sadece direksiyon sınavına giriyorsunuz. Yaklasik 1 ayda sonuçlandı. Maliyet ise 1400 TL civarı oldu. Selamlar HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Potansiyel Motokaravan'cı Adayı

Esat Bey Allah kolaylık versin. Sorularinizin cevabını bende merak ediyorum HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

2007 Ducato 17 M3 Motokaravana Dönüyor-serila

Kolay gelsin. Takibe devam HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. B

Pick Up Karavanlar

Takip HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. B

Alkoven (yapma Kasa) Yapım Ücretleri

Merhabalar. İstanbul firmasının birinden araç dahil, tüm malzeme ithal olacak sekilde 185 ile 195 bin arası fiyat aldım. Saygılarımla.
  12. B

Yeni Ehliyet- Yardım

Sevgili dostlar merhabalar. Malumunuz ehliyet sisteminde 750 kg üstü çekme karavanlarda ''BE'' ehliyet isteniyor. Ben de ''B' ehliyet var. Alanya'da yaşıyorum. Ehliyet değişimi için sürücü kurslarına müracaat ettim, ama maalesef Alanya'da ve ''BE'' ehliyet eğitimi verecek alt yapısı olan...

13. B

Çekme Karavan- Fibermi Saçmı

Merhaba Dostlar. Bir kaç gün önce İstanbul'da Adria Karavana uğradım. Burada 5 çeşit çekme karavan var. Bu karavanlardan bazılarının dış yüzeyi saç, bazılarının polyester olduğu bilgisini aldık. Polyester karavanlar biraz daha ağır ve fiyat olarak ta, biraz daha yüksek. Aynı boylardaki saç...
  14. B

Çekme Karavan Kamp Dişi Konaklama

Sayın Poseidon İlginize teşekkür ederim. Asil öğrenmek istediğim bir numarali sorum idi. Onuda cevapla missiniz. HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

İlginize teşekkür ederim. HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. B

Merhaba dostlar. Malumunuz güzel ülkemizde bizim gördüğümüz istatistiki bilgi değil belki ama gezen karavanların genelde motokaravan olduğu, çekme karavanların ise daha çok kamp alanlarında olduğu yönünde. Benim sormak istediğimde şu aslında. Ben eşim ve 3 çocuk olunca kamper türü bir karavan...
  17. B

Sayın merkezci ilginize teşekkürler. 750 kg ustu için sormuştum. HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. B

Bülent Bey Merhaba Sizin söylediğiniz bana daha mantıklı geldi. Belki benim görüştüğüm sürücü kursunda bu hazırlık lar yoktu. Emin olmak için başka bir sürücü kursuna daha sorayim. Olmadı emniyete sormayım. Sağol HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. B

Merhaba dostlar. Bende B ehliyet var. Cekme karavana BE ehliyet gerektiği için ehliyet değişimi gerekiyor diye, sürücü kursuna müracaat ettim.Bana eski B ehliyetlerin yeni BE ehliyetleri kapsadığı dolayısı ile sınava girmeden sadece emniyete müracaat edip ehliyetimi degistirmemin yeterli...
  20. B

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Zaten benim dusundugum karavan 1.230 kg. İlaveler olur mutlaka ama sanirim zorlanmam HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri