Arama sonuçlarınız

1. aliozturko

Nissan X-trail T31 Ön Vinç Uygulama

Merhaba Bk offroad artık corluda hizmet veriyor +90 (533) 216 26 05 numaradan Bülente ulaşabilirsiniz

2. aliozturko

Merhaba Aracı bir yıl önce sattım. Bakımsız ve yüksek km 200k+ bir arac alırsanız biraz sorun yaşarsınız ama fiyat performans olarak düşünürsek iyi diyebilirim. Ben karavan cekiyordum ve karavanı büyüttüğüm için değiştirdim.
  3. aliozturko

Özelden numarayı ilettim size

4. aliozturko

Nissan X-trail 2010 T31 Kasa Karter Koruma Kapağı

Orjinal kartel koruma. Almayı düşünüyorsanız yanılmıyorsam 1.700tl gibi bir fiyatı vardı. Metal olarak yapılmışını bende bulamadım. Benim arabanın önüne vinç uygulaması yapan arkadaş. Aracı müsait zamanda bırakırsan ben ayarlarım demişti ama. bir türlü vakit bulup bırakamadım. Araca uygulamak...
  5. aliozturko

Her şey dahil 2700tl gibi bir rakam ödedim. daha ucuza yapacak yerler var ama taktıkları vinç için garanti vermiyorlar ayrıca onlara kalırsa ön tampon yukarıdan kesilecek ve vincin büyük bölümü dışarıda kalacaktı. BK off-road dekor diye bir firması var. Yeni işyeri faliyete gecene kadar sokak...

6. aliozturko

Merhabalar, Siteye zamanında X-trail ile ilgili bilgiler almak ve mümkün olduğunca neyi nerede nasıl yapabilir yada yaptırabilirim diye baya bir dolaştım. 2008 model T31 kasa 2.0 dci OV araç sahibiyim. Karavan cekmek herkesin rahat giremediği ama çokta zorlayıcı olmayan noktalar da kamp yapmak...

7. aliozturko

750 Kg Üstü Çekme Karavan Için Ne Tür Ehliyet Almam Gerekiyor

Yeterli ama mutlaka ilgili yönetmelik sayfasını bastırıp evraklarınızın içine koyun, bu konuda polis memurlarının da kafası karışık. Birde Karavanın yüklü ağırlığı 750 kg mı geçmemesi gerekiyor. suydu tüptü, tabak çanak o bu derken 750kg geçerseniz ve tespit ederlerse bu sefer başka bir çok...
  8. aliozturko

750 Kg Karavan Için Araç

şimdi gördüm başlığı ama yeni bakaçaklara lazım olabilir, verdiğim linkte aracınızı ve çekeceğiniz aracı girip uygunluk kontrolü yapabiliyorsunuz. Eğer listede karavanınız yok ise benzer bir karavan seçerek de fikir sahibi olunabilir. Outfit Matching Car and Caravan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri