Arama sonuçlarınız

1. milimadami

Yeni Projem Voyager Çekme Karavan

Merhaba Sevgili dostlar. Suzuki Samurai projesini bitirdikten sonra bir tekerlekli bungalow ev yapmaya başladım. Neredeyse son aşamadayım. Malum kış geldi, meşgale lazım. Uzun zamandır başlamak istediğim çekme Karavan Projesine başlıyorum. Şase için Kocaeli'den destek aldım. Alko torsiyonlu...

2. milimadami

Yeni Proje Suzuki Samurai

Merhaba sevgili dostlar. Daha önce Land Rover discovery 2 td5 aracıma yapmış olduğum revizyonları paylaşmıştım. Yeni sahibi olduğum Suzuki Samurai araç üzerinde yapacağım revizyonlar ile paylaşımlarıma devam edeceğim. Sevgiler. Aracın şu an ki görsellerini ekliyorum. Babam tarafından yeni...
  3. milimadami

Karavan Çeken Araç Hakkında

Merhaba sevgili dostlar. Yaklaşık 3500 kg ağırlığında çift dingil Amerikan tip bir karavanım var. Dolu ağırlığı. Bu karavanı çekmek için araç önerisine ihtiyacım var. Arazi aracı tercihimiz. İstihap haddi, çeki haddi gibi durumlara takılmamam gerekiyor. Aracı yurt dışına çıkarırken sorun yaşamak...

4. milimadami

Eksiksiz Discovery 2 Td5 2003

Merhaba. En küçük detayına kadar ilgilenmeye çalıştığım discomu satmaya karar verdim. "Discovery 2 almak istiyorum" konu başlığı altında aracın tüm revizyonlarını inceleyebilirsiniz. Discovery 2 Almak Istiyorum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. milimadami

16" Stepne Için Jant Ve Bfg Lastik Arıyorum.

Merhaba; Stepne için 1 Adet Jant ve Lastik ihtiyacım bulunmaktadır. Jant tipini resimde görebilirsiniz. Lastiklerim BFG AT. Şimdiden teşekkür ederim.

6. milimadami

Discovery 2 Almak Istiyorum.

Merhaba; ormana kaçmak, kısa kamplar yapabilmek için bir arazi aracı alma niyetim var. Bir süredir ilanlar ve araçları takip ediyorum. Malum sitede çok araç var ancak fiyatları çok şişirilmiş ve araçlar çok içime sinmiyor. 2015 model otomatik vites 1.2 tsi seat leonum var. Aracı satarak bir araç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri