Arama sonuçlarınız

1. T

1997 Model Ford Explorer Bu Aracı Tanıyan Varmı

Değerli üyeler uzun zamandır 4x4 büyük bir araç arayışındayım, ZJ kasa 4.0 4x4 ve 4x2 özellikli arayışım da düzgün bir şey bulamayınca karşıma, 1997 model Ford Explorer 4.0 205 bg olan bir araç çıktı çok hoşuma gitti. Aracı inceledim hoşuma gitti ama çok el değiştirmiş bu aracı önceden...

2. T

Bu Aracı Tanıyan Var Mı Üstatlar 1993 Model 4.0 Zj Kasa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-degisensiz-orj-donanimli-ister-kamp-ister-offroad-993692837/detay/
  3. T

1997 Model 3.3 Nissan Pathfinder Manuel Vites Alınır Mı Yardım.

Forumda ki tüm arkadaşlara selamlar, benim sormak istediğim soru şöyle ki, daha önce 2007 model Nissan navara 4x4 manuel vites bir pikap kullanmıştım çok keyifliydi ve hiç bir sorun çıkarmadı, daha sonra işim gereği aracımı değiştirip küçük bir araç aldım 2011 punto evo 1.3 motor. Şimdi ise...

4. T

Konyada Tavsiye Edebileceğiniz Jeep Servisi Veya Ustası Varmıdır. Teşekkürler

Merhaba arkdaşlar; Konyada tavsiye edebileceğiniz Jeep servisi veya ustası varmıdır, almayı düşündüğümüz 2004 model WJ kasa 2.7 crd Grand Cherokee ile ilgili danışabileceğimiz hemde gösterebileceğimiz? bu işin içindesiniz biliyorsunuz piyasadaki ustaları arkdaşlar iyisi de var kötüsü de...
  5. T

Wj Kasa 2.7 Crd Motor 2004 Ve 2005 Modellerde Ön Far Şekli Değişiyormu

Merhaba arkadaşlar. Aklıma takılan bir soru var, WJ kasa 2.7 crd motor 2004 ve 2005 modellerde ön far şekli değişiyormu; yani 2004 modele kadar ön farlar düz, 2005 modelde yanlarda dairesel bir çıkıntı var, sormak istediğim 2005 model olupta farı düz olan wj kasa varmı ? Satılık araçları...

6. T

Gc Wj 2.7 Crd 2 Çeker Sürüş Modu Varmıdır.

Tüm grup üyelerine selamlar, aranıza yeni katıldım, soru sorma şeklinde veya yerinde hata yaptıysam affola, merak ettiğim Grand Cherokee 2.7 crd 2004-2005 model araçlarda 2 çeker sürüş modu varmıdır, varsa bu moda geçebilmek için ayrı bir kol veya düğme varmıdır. Teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri