Arama sonuçlarınız

1. baduruk

Grand Cherokee Zj97 Klima Suyu Tahliye Sorunu

ön yolcu tarafı halısında da ıslaklık var mı? halının altı da ıslak olaiblir

2. baduruk

Yardimm!!!! Zj Anlayamadigim Sorunlar Ve Pitman Kolu Kirildi ??

geçmiş olsun. neredeki civatalar onlar? hangi şehirdesiniz?
  3. baduruk

Zj Direksiyon Donmuyor Balta Mili Gerekli

hocam onun adı deve boynu.ben de bir tane çıkma var istersen

4. baduruk

Zj İçİn Destek Lütfen

ankarada iseniz lpg için quattro garaj bekir ustayı tavsiye ederim.
  5. baduruk

Grand Cherokee 5.2 Direksiyon Kutusu Güçlendirme

zj için isteyen varsa bana mesaj atabilir. örnek aparattan kopyalatarak yaptırıyorum. yapan arkadaşın isteidği fiyat olan 180 liradan kargo ile gönderebilirim. 450 lira isteyen yamyamlara bakmayın.

6. baduruk

Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu

ayar potunun işlevi nedir? neyi kısıp açıyor? fiyatını da öğrenebilir miyim?

7. baduruk

1997 Grand Cherokee Zj 5.2 Bakımları Hakkinda

Ankara'da şanzıman yağını vakumlayarak komple boşaltan bir yer var mı? filtre değişiminde 4,5 litre boşalıyor sadece, şanzımanda toplam 12 litre yağ var. Bir de alt ve üst bant ayarını yapan bir yer lazım. Sorduğum bir kaç yerin bant ayarından haberi yoktu.
  8. baduruk

Jeep Grand Cherokee 5.2 P0441 Hata Kodu

katalitik konvertörü ne marka aldınız? fiyatları ne düzeyde?
  9. baduruk

5.2 Grand Cherokee Çelik Tampon Çalışmamız

Guzel olmus. Gile gule kullanin. Ustaniz nerede? Ben de yakin zamanda yaptirmayi dusunuyorum.

10. baduruk

Ankara Kamp Arkadasi

beni de ekler misiniz?

11. baduruk

Grand Cherokee Zj Şanzman Ve Motor Yağı

zj bakım tablosu
  12. baduruk

Hocam siz yapacaksaniz beni de yazin listeye lutfen

13. baduruk

Bu aparata 450 lira istiyorlar. Makine uretimi yapan bir arkadasa gosterdim yarim saate yaparim dedi.. elinde bu aparattan hazir olan olcu icin gonderebilirse veya detayli net olcu cikartabilirse isteyenlere yaptirip maliyetine verecegim. Jeep olunca 50 100 liralik parcaya 450 lira istiyor...
  14. baduruk

Jeep Grand Cherokee 5.2(zj) Almayı Düşünüyorum

sigortalar birliğine gerek yok. sigorta yaptırdığınız sigortacınıza söyleyin kasko bedeli şu kadardır diye yazı veriyor. o yazı ile vergi dairesine dilekçe ile başvurup bir alt kademeye düşürüyorsunuz. sigortacınıza söylerseniz onlar biliyor zaten süreci
  15. baduruk

yakıt, vergi dışında çok masraflı değiller. dediğim gibi bakımları muntazam yapılmış olsun. bende stock bineceğim diye aldım ama şimdi yükseltme işine giriyorum. kit, hd rot, hd direksiyon amortisörü, hd pitman arm için 13.000 lira civarı harcadım. daha jant lastik yok. masraflı kısmı bu =

16. baduruk

97 zj sahibiyim. 274.000 milde aracım. bu araçlarda önceki sahiplerinin iyi bakması önemli. her parçası bulunuyor, sıkıntı yok. yeter ki alacağınız aracın önceki sahipleri bu araçlara değer veren biri olmuş olsun. ben ilk aldığımda ankara'da çok övülen bir yere götürdüm. diferansiyel yağını...
  17. baduruk

2018'de Mtv'ye %40 Zam Geliyor..!!!

Egzozuna Tişört Tıkayarak Tankı Çalışamaz Hale Getirmek Gerçekten Mümkün mü?
  18. baduruk

5.2 Yolda Giderken Stop Etme Sorunu

Rolantide beklerken stop etmiyorsa rolanti motoru degildir diye dusunuyorum. Krank sensoru de olabilir ama map yada tps sensorune de bakilmali bence. Ariza kodu veriyor mu araciniz?

19. baduruk

Grand Cherokee 5.2 Ufak Masraflar Hakkında Yardım

Araciniz hayirli olsun. Iyi gunlerde kullanin. Oksijen sensoru icin tavsiyem oem kodu ile mopar temin etmeniz. Edemiyor iseniz yine oem kod ile eslesen ac delco, wells, bosch gibi markalari temin etmeniz. Oksijen sensorleri universal olsada calistigi voltaj araliklari farkli diye biliyorum...
  20. baduruk

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

Biz de en az namussuzlar kadar cesur olabilsek..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri