Arama sonuçlarınız

1. alpaksin

Muğla - İzmir Arası Kamp Yaparak Gezmem Için Yardımınız Lazım :)

Arkadaşlar merhaba! Bu yaz tatil için Muğla’dan başlayıp izmire kadar kamp yaparak gitmeyi düşünüyorum. Aracım var. Daha önce gitmiş olan varsa gittiği rotayı , kamp yaptığı yerleri vs. lazım olanları , bilmem gerekenleri yazabilirse çok sevinirim her türlü bilgiye tecrübeye açığım şimdiden çok...

2. alpaksin

Mersin Kamp Alanı Tavsiyelerinize Muhtacım!

Merhaba arkadaşlar Mayıs ayının ortasında kamp yapmayı düşünüyorum Mersin’de su kenarında olması önceliğimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
  3. alpaksin

İstanbul Da Kamp

Merhaba arkadaşlar :) bu güne kadar gezenbilir ailesi olarak çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim . Şimdi bir konuda daha yardıma ihtiyacım var. Kız arkadaşımla birlikte 15-18 temmuz arasında istanbulda bir yerde (yeşil alanın ve suyun bir arada olması lazım) kamp yapalım istiyoruz Hacıllı...

4. alpaksin

Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

Merhaba arkadaşlar Eymir de kamp yapıp balık tutmak istiyorum balık türleri ve yer hakkında bilgilendirirseniz sevinirim sazan varmış bildiğim kadarıyla 19 hazirandan sonra yasak kalkıyor gittiğimiz zaman kamp ve balık işini iç içe yapabileceğim yer var mı her türlü tavsiyeye açığım teşekkürler...
  5. alpaksin

Yedigöller De 20 Martta Kamp Yapıcam Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar 20 Martta 4 arkadaş kampa gideceğiz lütfen bilgisi olanlar yardım etsin sorularımı sorayım 1- Çadırı kurduğum yer su ve araç arasında ne kadar mesafe olur en az öyle bir yer var mı yanında kurabileceğim çünkü aracın aküsünden led çekeceğim 2- Araç giriş ücreti var mı tek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri