Arama sonuçlarınız

1. talip dik

Grand Cheroke Su Eksiltme Hararet

Merhaba jeep Türkiye whatsapp grubumuz mevcut bursadan arkadaşlarımız da var ve tüm türkiyeden bu gibi ve daha fazla şikayetleriniz varsa gruba da katılabilrsiniz. Sorun için konulacak olursak normalde sizin aracın hareret çubuğunun bile hiç oynamaması gerek çünkü model itibari ile 5.2 motordan...

2. talip dik

5.2 Satıp Land Cruıser 4.7 Mi Wj 4.7 Mi ? Full Dolduracağım

Saolasın abi aracı geçen hafta sattım şimdi bakınıyorum bi proje tasarlıyorum bakalım neler çıkacak
  3. talip dik

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

anladım hocam güzel olmuş tekrardan güle güle binin bu yatak konusuda asma yada açılır kapanır fikriimin arkasıundaym :D

4. talip dik

öndeki ocağın yanındaki açılı masa boşta gibi hocam o oraya sabitlimi gidip gleirken açılıp sallanabilir birde öbür 2 li koltuğun önündeki açılır masa tam turla daha büyük olabilirdi bunun dışında harkulade bi iş aşırı bi emek harcanmış araç daha büyük olsa daha güzel şeyler çıkaracağınıza...
  5. talip dik

gerçekten çok güzel bi çalışma olmuş emeğinize sağlık bana kalırsa 2 li koltuğu hiç atmasaydınız daha iyi olabilirdi eğer eşiniz ve siz içinse bu karavan sadece

6. talip dik

Jeep Hd Rod Track Bar Rotİl Kule Ayarli (kirilmaz Dağilmaz)

bu sistem direksiyon tepkisini %100 arttırdığını söyleyebilirim fakat orjina laraçda esneme mesafesi beli olduğu için gerek olduğunu düşünmüyorum ama yaparsan ömürlük olur öylede bi gerçek var ekstra olarak direksiyon amorsitörü takılcak buna fotografta yok ben şuan takıldığı için eklemedim

7. talip dik

aracın aşağı doğru salınımında ikiside aynı yönde salınması lazım sorun çıkmaması için birde hatalı olana bakalım Rot başı kasar araç kasılır viraj kolu kasılır denge kolları kasılır burçlar kasılır direksiyon pitman arm kasılır sonuç dönerken düz giderken sallanan kafa sallayan heryerden...
  8. talip dik

herkese merhabalar. Başlıktada olduğu gibi kırılmaz dağılmaz rod sistemini yükseltme yapılan araçlarda değiştirilmesi gereken başlıca parçaları değiştirip fotograflarla da destekleyip sorunu olan sıkıntı yaşayan arkadaşlara çözüm sağlamayı umuyoruz. Neden rod değiştirme ihtiyacında bulunuyoruz...
  9. talip dik

96 Zj Günlüğü

GÜLE GÜLE BİNİN YAPTIĞINIZ TÜM MASRAFLARI BİREBİR BENDE GEÇTİM HATTA SAPLANTI HALİNE GETİRDİM DİYEBİLRİM İKİ YILDA 40 BİN TL HARCADIM AMA EN KÜÇÜK CİVATALARA KADAR YENİLEDİM VE ARAÇ ŞUAN ÇOK ŞÜKÜR MUHTEŞEM ÖTESİ :) BAKARSAN BAĞ OLUR BAKMAZSAN 4 LÜYÜ YAKIP Bİ YOL KENARINDA TELEFONU KURCALARSIN...

10. talip dik

Yükseltme Kiti Alacaklar-yaptıracaklar-bakanlar Sorunlar Tecrübeler

12 inch yükseltme yaptım kendi aracvıma uzun uğraşlar ve emekler verildi gün içerisinde bi sürü sorunla karşılaşabiliyoruz araçlar bu evrede bi sürü problemle karşılaşıyor sök tak herşeyi satın alamıyabiliyoruz yada bulunmuyor yada malum dolar kuru o yüzden kendi aracım olabildğince orjinal ürün...

11. talip dik

yani döviz kurlarına göre şuan parça al tak dünyanın masrafı ama herşeyinde hazırına kaçmak olmaz yapılabilecek şeyleri kendimiz uygun yollarda çözebilirz örnek verecek olursan yükseltilmiş bir arabadaki bu track bar ayarlanması gerekiyor çünkü death woble denen olay meydana geliyor bunu...
  12. talip dik

Yani o paralara ciddi yeni kseltmeler yapılır çok istemişler

13. talip dik

Yqni ama bunu en aza indirebiliyoruz en azından
  14. talip dik

Herkese merhabalar konu başlığındada olduğu gibi son yıllarda offroad araçları popileritesi artmış görünüyor.Yeni araç almak isteyen yükseltme kitli yada yükseltilmiş araba bakanlar karşılaşacakları sorunlar problemlerden malum dolar ın yükselişi olsun pahalı olmasından ustaların...
  15. talip dik

Ustalarım Iyi Geceler 5.9 Yardım

çalışmayan aksamlı araç bulmak gerçekten çok zor bende 6-7 ay aramıştım ilk alırken yine bulamamıştım bi kaç yerinide ben yaptırdım çıt dese bakımını eksik etmedim şuan kendi 5.1 min çalışmayan hiç bi yeri yok gerçektende çünkü çok binmiyorum yıpratmıyorum ama arkadaşların dedikleri gibi 5.2 ye...

16. talip dik

valla hocam binek araba modifiyeye bi başlarsam önü arkası gelemz diye hiç heves etmiyorum biliyorsun bu işleri zehir hastalık yani :)
  17. talip dik

valla hocam maceraya gerek yok belkide tekrardan tekrardan sanayi bekleemk biraz zor iş ustaya laf anlatması daha ayrı bi zor iş tr de gerçekten işin erbabı yok şimdi ustamız var bi kişi başkasına götürmüyorz aksesuar işinde on numara ona güvenerekten birazcıkta model yukselteym diye düşündüm...
  18. talip dik

Masraf çıkarmıyorda biz işte duramıyorz bir led alıyorm sonra duramıyorm ikinciyide alıp tampona takıyorm şekilde ki gibi doldur doldurabildğin kadar bu kadar masraf ettim binmeliyim belkide

19. talip dik

Aslında sevdiğim arabayı aldım seviyorumda 2 yıldır biniyorm arızası felanda yok dediğiniz gibi yapmalıyım belkşde kullanmaya devam etmeliyim
  20. talip dik

bunların hepsi sıfırdan yapıldı birdaha gözüm yemedi şimdi bak :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35