Arama sonuçlarınız

1. Alfonse

Ankara'da Karavan Ve Doğa Sporları Fuarı

Teşekkür ederim. Fakat bugün Zümrüt fuarcılık ile görüştüğümde arkası kaşeli davetiye almam gerektiğini ısrarla ifade ettiler. Üzüldüm. Bu beye ulaşıp netleştireyim. Teşekkür ederim.

2. Alfonse

Buradan cevap kaçırırsam diye numaramı da yazayım. 05064662929 Yardımcı olan olursa çok sevinirim.
  3. Alfonse

Merhaba Dostlar 26-30 Nisan 2023 Camp Karavan Fuar Davetiyesi Nasıl Bulabilirim? Bu Sene De Gezenbilir Üyelerine Ücretsiz Bilet Alma Imkanı Var Mı?

Sedatcım Selamlar dostum. Bu sene (2023) Aralık ayında Ankara'daki fuar için böyle bi uygulamamız var mı acaba? 05064662929

4. Alfonse

Ben gitmek istiyorum fuara. Geçen senekine gidemedim. Fakat giden arkadaşlarım oldu. Biraz zayıf olduğunu söylemişlerdi. Dolayısı ile terddüt ettim. Organizatörü aradım. Bu sene daha çok katılımcı var. Aynen söyledim böyle böyle diye. Bu sene daha çok katılımcı var dediler. Dolayısı ile geçen...
  5. Alfonse

Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

Fotograflar net acilmiyor.... Linkleri felan varmi, net gorup bakmak isterim bi... Flu görsellerden tahmin ettiğim kadarıyla M.A.N 4x4 6x6 hafriyat serisi kamyonlarinin on aks poryalari gibi bi sistem... Bilyalar var, disari iceri hareket ediyor ve ic ile dis kismi birbirine bagliyor sanki...

6. Alfonse

O zaman manifoldundan bi hazneye hava basiyordur, hazne 3 4 bar (yeter) olunca havayi serbest birakiyordur. O da pnomik basincla mekanizmayi calistiriyordur... Felan heralde... :) alaman yapmış :) GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Alfonse

Turkar'a İlgi ve Öneri...

Evet devlete satmislardir... Ama rakam ederinden yuksek bence... Mevzuata gore de; talep edilen sey yuzde bilmem kac yerliyse, f/p acisindan daha avantajli olan ithal urune karsi daha avantajli oluyor tercih/ihale asamasinda... Derdim kimseyi itham etmek degil, sesli dusunuyorum sadece...
  8. Alfonse

Tatmam simdi oldu... :) :) bende yazinizdan porya kilitlerinde low high secenegi var zannettim, her tekerlekte arazi snzmani :) :) 2 h da kitli degil tabiki... 4h veya 4l tusladiginizda poryalari aksa pnomik tahrikle kitliyor, anladim simdi... Kompresor felanda var o zaman... Emme manifold...
  9. Alfonse

Hub derken kastettiğiniz hubbs diye bildiğimiz ön porya kilitlerimi? Porya kilidiyse aktarma şanzmanindaki hi low seçenek gibimi oluyor porya kilitleri? ? ? ? Porya kilidinde hi veya low seçenek mi? ? ? Allah allah, ilginçmiş... [emoji15] Anlayamıyorum, pardon? GT-P7500 cihazımdan Tapatalk...

10. Alfonse

Ankara Ve Çevresi Off Road Rotaları

Eyv GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Alfonse

Ooooooo..... Cok iyi olmuş... Tebrikler... [emoji122] [emoji122] [emoji122] Ben faceten dusunuyoruma tikladim mecburen... Kıpırdayabilitem yok denecek kadar zayıf zira :) Buradan okumasam haberim bile olmaz, sanalda da tatilim uzun zamandir... Face sifremi bile unutmusum... Ama katılabilmeyi...
  12. Alfonse

Vakumlu derken...? Mt mi yani... GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Alfonse

@matchplus bu asiri asiri hassas bi konu degil ama yillar oncesinde vay konuyu dagitiyorlar v.s. Diye cok tartisma cikmisti... Ben o yuzden bu kurali onemserim ( :) sık sık :) ben delmeme ragmen :) ) Herkes anlayisli olmayabiliyor eren gibi... Kut diye hic tanimazsin biri bisey yazar bos yere...
  14. Alfonse

Gezenbilir; Geleneksel Kış Kampı Bolu (27-28 Şubat 2016)

Sucukluyu bosverin, muzigi videoyu felanda :) Guzellik sizdendir... GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Alfonse

Bende yoneticiler felan haber verdim ama silmediler... Site yonetimi biraz degisik bi suredir... GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. Alfonse

Turkar'a İlgi ve Öneri...

burayaiyi niyetli bir suru sey yazmissiniz iyi niyetlide cabalar sarfetmsiiz fimada bu yaziyanlari ukumustur... Snuc varmi?yok neden? Cunki bu 50nc den bozma aracin uretenlerin amaci farklidir. Bu dsunceye cok anlamsiz fiyatlari yuzuden variyorum... Amac halka millete yerli bir arac ile faydali...
  17. Alfonse

TURKAR FİYATLARI

Devlete cakmak icin Gene bir duzen kurmuslardir
  18. Alfonse

TURKAR 4x4 karavan

o ivecomotrlari yillardir iveco 35.9 ve 65.9 larda kulanilir (35nc ve 50nc) Bloklarini erkunt doker... Ithal degil. Daha iyi tabiki...

19. Alfonse

Turkar Otak

Dusuk otv ile almaniz icin ruhsatinda ticari yazmasi gerekir... Sirket veya sahis firmasi adina alacaksiniz yani... Satarkenda aliciya fatura keseceksiniz kdv odeyeceksiniz devlete... Ticari olunca k1 belgesi almaniz lazim... Yaklasik 20.000 tl... K2 de alabilirsiniz, daha ucuz. Ama bu belgeleri...
  20. Alfonse

TURKAR 4x4 karavan

Belki duygulara hitap ede o kadar... Hic akla yatkin degildir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri