Arama sonuçlarınız

1. S.Cengiz

Yaşam Aküsü Tercihi Ve Temini

Merhaba,bazı forumları okudum ancak yeterli bilgi alamadım.karavanımdaki 2x 100 ah yaşam aküsü ömrünü doldurmuş.e-ticaret sitelerinden alırsam avantajı-dezavantajı neler olabilir.(sorun çıkarsa muhatap bulamama,istenen ürünün gelmemesi vs.) Birebir görüştüğüm firmaların tavsiyesi: VARTA :95 ah...

2. S.Cengiz

Buzdolabı Soğutma Sorunu

Merhabalar, çekme karavanmı-motokaravanmı derken Nisan/2018'de VW.LT-31 midi motokaravanımızı aldık.Hiç deneyimimiz olmadığından şeker bayramından önce hem karavanımızı hemde kendimizi yakın ve kısa iki turla test ettik.Karavancılığın birazda yaratıcı çözümler gerektiğini öğrendik ve ufak tefek...
  3. S.Cengiz

2. El 750kg. Altı Çekme Karavan Hakkında

Arkadaşlar merhaba, Çekme karavan veya motokaravan arasında tercih yapma durumundayım. 1- Piyasada satılan 2. el 750 kg. altı karavanlar boş ağırlık diye biliyorum. 2-Alırken tartmamızmı lazım,yada yüklü ağırlığımız 750 kg.mı geçerse karayolları denetimlerinde sorun yaşamazmıyız.(Denetimlerde...

4. S.Cengiz

Çeki Demiri Ve Karavanhakkında

Dostlar Merhaba, (ANTALYA) Yaş olarak 50'yi devirdiğimiz için bu kadar çalışma yeter dedik ,eşim ve oğlumla birlikte öncelikle ortaboy bir çekme karavan alarak güzel yurdumuzu gezmeye karar verdik.Ancak imkanlar sınırlı ve bizim hiç tecrübemiz yok.İlgili konuları okusamda Sizlerden istirhamım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri