Arama sonuçlarınız

1. cemrehan

Hem Şehir Içi Hem Arazide Td5 Ve Masrafları Hakkında Sorularım Var

Vallaha bilmiyorum o kadarını, fiyatları doğrudur tabikide size güveniyorum ama bana bunu da işte ordaki kayalar oto söylediği için buraya yazdım belki alternatif daha uygun marka parçaları vardır ellerinde yada ne bileyim boş yere öyle bi fiyat vereceklerini sanmam. Bir bildikleri vardır...

2. cemrehan

Merhaba arkadaşlar cumartesi maslak oto sanayiye gittim. Kayalar oto, Human oto, Anıl oto yu gezdim fiyat araştırması parça araştırması yaptım. Bir kaç td5 sahibi arkadaşla ustanın ricası üzerine bir araya geldik oturup çay içtik. Şöyle bir kanaate vardım. Şuanda td5 lerin piyasası dalgalı borsa...
  3. cemrehan

Canım ülkem :) Ne diyelim. fakat dediğim taktik ile yurt dışından vergi vermeden çok rahat şekilde parça getirebilirsiniz fakat parçayı kargoyla değil bizzat gidip kendinizin getirmesi gerekli. Türkiyede satılan vinçler off road yükseltme kitleri motor şanzuman parçaları oralarda sudan ucuz...

4. cemrehan

Bu arada yurt dışından motor parçası alıyorsanız size ve diğer tüm arkadaşlara bir tavsiye vereyim. Artık Ukrayna ya bırakın vizeyi pasaport bile kaldırıldı ve dün bir arkadaşım türkiyede discovery v8 in türkiyede ciddi 6.500tl gibi bir rakama satılan parçasını şaka gibi bir fiyata aldı. Artık...
  5. cemrehan

Ozaman benim bütçeyi bi 65 lira üstüne çıkartmam gerekicek sanıyorsam. Ailedede çok laf eden oluyor '' yahu işte eski arabaya verilirmi o para ben o paraya sunu alır üstüne bundan alırım '' sözleri gibi fakat benim olayım o değil bende biliyorum yeni model uygun bir markanın aracını alıp...

6. cemrehan

Anladım peki bu td5 lerin motoru komple revizyona gitse, en ufak vidasına kadar yenilenme ihtimalleri var mı, parçaları piyasada bulunabiliyormu rahatlıkla. Ben sarıyerde oturduğum için Maslak sanayiye çok yakınım ve ordada sanırım human oto ile kayalar oto ilgileniyor diye duymuştum bu araçlarla.

7. cemrehan

Öncelikle fikir veren arkadaşların hepsinin yüreğine sağlık. Şu şekilde diyim bütçem 40.000tl ve off road donanımı olmayan bir araç alacağım. mümkün olduğunca düşük km de ve araziye girmemiş şehir içinde kullanılmış garaj arabası tarzı düşünebilirsiniz alacağım aracı. Geçenlerde bir ilanda...
  8. cemrehan

Merhaba arkadaşlar Aralık ayı gibi hem İstanbul şehir içinde hemde ayda 3 kere off road'a sapanca bursa gibi yerlere kaçabileceğim ve beni üzmeyecek bir araç bakıyorum uzun zamandır gözüme Discovery td5'i kestirdim. İlk etapta toyotacıların manipülasyonlarına uğradım fakat detaylı araştırma...
  9. cemrehan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben Cemrehan, bende boş zamanlarımda off road ve doğa sporlarına aşırı merak saldım zaten Sapancada doğup büyümüş biri olarak her ne kadar İstanbulda olsamda Doğadan yeşillikten ve ormandan kopamıyorum. Herkese keyifli vakitler dilerim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri