Arama sonuçlarınız

1. M

Wk 3.0 Crd Turbo Sorunu Yardim!!

Dediğiniz çok doğru yanlış teşhisler aracın çok kurcalanmasına ve daha büyük sorunları doğurmasına sebep oluyor . Yoksa parça fiyatları bence standart araçların fiyatlarıyla aynı .bu işlem için işçilik dahil 1200 tl para ödedim . En azından elektronik aksamda ustamı buldum şimdi daha rahat...

2. M

Herkese merhaba uzun süre ikamet ettiğim şehirde değildim araç yattı garajda .Gelir gelmez tavsiye üzerine altıparmak mercedes Gökhan ustaya götürdüm sıkıntının ufak bişey olduğunu şüphelendiğimiz parça yani actuator (westage) parçasından kaynaklandığını söyledi . Öğlen verdim ikindi vaktinde...
  3. M

Motor mekanik anlamda hicbir sorun yok olsada, rusyadan gelme bi ustam var gozum korkmaz yani :) om642 s320cdi ml320cdi ile ayni ama sprinterde varmi bilmiyorum. Eger ki turbodan cikarsa dediginiz cok, mantikli ek olarakta Katalizor iptali yaptirdim mi tadina doyamam :) suan tek sorun sebebi tam...

4. M

Goturdugum servis cuneyt oto elektrik diye bi yer Kayseride malesef en buyuk yer bura . Ve herkesin ondan baskasi yapamaz dedigi yerde ... ilginize alakaniza tekrar tesekkur ediyorum konuyu inceleyip talimatlara uyucam cozume kavusursa burada detayli sekilde anlatirim ben yandim baskasi yanmasim
  5. M

Servise goturmez olurmuyum goturdum gereksiz parca degisimi yapilip beni ekstra masrafa soktular debimetre ve bi kac sensor.bende memnun degilim burda sorun aramaya ancak daha onceden basina gelen biri varsa yardimci olur umuduyla yazdim

6. M

Denemekte fayda ar Mazot filtresini degistirip sonucu paylasirim burada . Katalizorden yaparmi peki bu konuda fikir varmi

7. M

Selamlar . WK kasa Grand Cheeroke 3.0 CRD aracım var . Aracımdan çok memnunum ancak bu ara bir sıkıntı çıkardı ve çözemiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var . Sorun ETC lambası yakmasıyla başladı . ETC yaktıktan sonra gaz yememe gaza sonuna kadar bastığımda kerkinme gibi sıkıntılar çıkarttı bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri