Arama sonuçlarınız

1. Yasar1299

P38 Direksiyon Kutusu

Merhabalar, Gecenlerde piyasada iyi bilinen bir servisin ustasıyla konuşurken sağdan direksiyon p38 lerin direksiyon kutusu defender'lara uyabiliyor dedi ben resimleri inceledim kendi aracımın direksiyon kutusunu inceledim ama pek benzetemedim bu durumu duyan var mı ?

2. Yasar1299

Muadil Direksiyon Kutusu

Bildiğim kadarıyla 110 defender için QAF500120 Orijinal Hidrolik kutu parça numarası bu parça yerine yine L&R Serisinden hangi parçayı kullanabiliriz.kesip biçmeden başka bir kutu var mı QAF100150 var baya benziyor QAF000040 buda seri 2 için oluyormuş.Sırf defender parçası diye abuk sabuk...
  3. Yasar1299

Alttan Gelen Vuruntu

Araçta aldığım günden beri olan bir vuruntu sesi vardı servise gittim arka denge rotli arka kol lastikleri vs bir çok parça değişti ama debriyajı biraz hızlı bıraktığımda ciddi bir metal sesi geliyor aynı şekilde 30-40 km hızla giderken ayağımı bir anda gazdan çekince yine aynı şekilde sert bir...

4. Yasar1299

235/85/16 Mt Aranıyor

Merhabalar, 235/85/16 mt Lastik arıyorum 0 yada temiz 2. el olabilir yardımcı olabilecek var mıdır ?
  5. Yasar1299

Merhaba

Askerliğim den beri aklımda olan ve hayalini kurduğum 110sw modeline cuma günü kavuşuyorum.Aklımda bir kaç soru var askerde kullanırken şehir içindeydik o yüzden fazla mekaniğine girmedim ama şimdi aracı aldığımda araziye girmek istiyorum.Araç standart ufaktan bişeyler yapmak istiyorum 4-5 bin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri