Arama sonuçlarınız

1. Gezentiler

Ortiz 5.25 Classic Karavanımızı Aldık.

Yok değiştirmedik. Enişte doblomuzla mutluyuz:)

2. Gezentiler

Konuyu acalı baya bi olmuş. Artık ortizimizle bu sene gezmeye başlayacağız. Ilk olarak bayramın 2. Ve 3. Günü çeşmeye gitmeyi planlıyoruz. Acaba o tarihlerde orada olacak var mı veya çeşme de karavanimizla kalabilecegimiz yer tavsiye si varmıdır?
  3. Gezentiler

Daha önce yaklaşık 200 km çektik. Sorun çıkarmadı. Eşimde karavan ile birlikte hızdan korktuğu için sanırım düz yolda 70 veya en maksimum 80 km hız bizim için yeterli olacaktır. Doblom 1.6 105'lik. aslında bu seyahatte biraz dobloyu deneme için. Eğer belirttiğimiz hızda bize sorun çıkarmadan...

4. Gezentiler

Ortiz karavanımızla sanırım alışma sürecini atlattık. Evimizin 3 km ilerisindeki karavan kampındaki 2 aylık konaklamamızın sonuna geldik. Dün itibari ile karavanımızı toparladık evimizin önüne çekeceğiz. Şimdi doblomuz ile bu ayın sonunda bir haftalık Bursa seyahatimiz olacak. Bu seyahatimizde...
  5. Gezentiler

Ben şuan b sınıfı ehliyetim ile kullanıorum. sanırım bu şekilde devam

6. Gezentiler

İzmir'de Güneş Paneli Yaptırabileceğim Yer.

Merhaba. Yeni aldığım karavanım için güneş panel sistemi yaptırmak istiyorum. İzmirde ikamet ediyorum. Tanıdık ve uyguna yaptırabileceğim bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz.

7. Gezentiler

Bugün itibari ile de noter işlemlerini hallettim. Karavanımıza plakamızı çıkarttım. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Artık yasal olarak her şeyimiz tam.
  8. Gezentiler

Veee. Mutlu son. Dun itibari ile karavanimizi teslim aldik. Hatta ilk gecemizi karavanimizda gecirdik. Hidirellezide firsat bilip hem piknik yaptik hemde karavanimizi test ettik. Hersey cok guzel. Aracimizla da yaklasik 150 km yol gittik. Arac icinde de 4 kisi vardi. Dobloda bu konuda bize...
  9. Gezentiler

artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. Dün aracıma çeki demirini taktırdım. Murat abide aradı bu hafta sonu karavanımı teslim edeceğini söyledi. Bizde yavaş yavaş yollara çıkmaya başlayacağız.

10. Gezentiler

Saol abi çok teşekkür ederim yakın zamanda da karavanımız teslim alacağız. bizde senin gibi gezmeye başlarız artık:D

11. Gezentiler

Liman Camping Hisarönü Marmaris

günlük karavan ücretleri ne kadar?
  12. Gezentiler

bugün itibari ile araba işini hallettim. Uzun araştırmalar sonucu bütçeme de uygun olan fiat doblo da karar kıldık. Kağıt üstündeki verilere göre 105 beygir 290 torku var. Burada bir kaç kişi de bu araçla karavan çekmiş inşallah bizde bir sıkıntı yaşamayız.

13. Gezentiler

Benim bütçem kısıtlı 40 bin kadar. Sizin arabanız otomatik mi bide bmw'nin 1 serilerine çıkabilirim dizel olanına acaba bu karavan için sıkıntı olur mu
  14. Gezentiler

Bide bir aracın ne kadar römork çekebileceğini nereden bulabilirim?
  15. Gezentiler

Teşekkür ederim yorumlarınız için. 40 bin tl gibi bir bütçem var. bu paralara göre araç tavsiyelerinizi bekliyorum.

16. Gezentiler

Evet. Ortiz karavanımız için arabamızı sattık. Şimdi karavanımızı çekebilecek bir araç için arayışlara başlayacağız:)
  17. Gezentiler

Aykut KARABULUT ve Şeref GÖREN abilerim yorumlarınız için teşekkür ederim. Muhakkak değerlendireceğim. Artık ilk senemizde sabit bir yerde durup daha sonra bizde 4*4 bir araç alıp gezmeye başlayabiliriz.
  18. Gezentiler

Teşekkür ederim yorumunuz için. Bizde şuan heyecanla bekliyoruz karavanımızı alacağımız günü. İlk tecrübemiz olacağı için araba konusunda ikilemde kaldık. İlk başlarda bu şekilde deneyelim eğer içimize sinmez ise arabamızı değiştirmeyi düşünebiliriz.

19. Gezentiler

Merhaba; Bizde Ortiz 5.25 Classic karavan alarak bu dünyanın içerisine girdik. Çekirdek aileyiz. Ama bunun yanında da sevenlerimiz ile birlikte tatil yapmak istediğimizden dolayı bu karavanı tercih ettik. Karavandan yana en ufak bir sıkıntımız yok ama karavanı çekme konusunda bir kaç...
  20. Gezentiler

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba; Bizde Ortiz 5.25 Classic karavanımız ile aranıza katıldık. Bu bizim ilk karavanımız. Gezentiler olarak Mayıs ayından itibaren gezmeye başlayacağız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri