Arama sonuçlarınız

1. Bedirhan93

Karavan Ne Zaman Alinir?

Merhabalar sevgili büyükler ve kardeşler. Tecrübelerinize ihtiyacımız olan bir durum var. Beğendiğimiz bir Karavan, fuar zamanı (Şubat gibi) daha ucuz olur mu? Düşüncemiz Carpento veya Ortiz. Sizce beklemeli miyiz? Yoksa fiyatlar zaman geçtikçe yükselir mi??

2. Bedirhan93

Marangoz Araniyor

Merhabalar, 1,5m*2,5m*1,5m karavan olmaya aday bir römorkum var. Bunun için içine bir yatak, 2 baş üstü dolabı ve mutfak yaptırmak istiyorum. Önereceğiniz, bildiğiniz marangoz var ise yazar mısınız? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  3. Bedirhan93

İstanbul’da Karavan Mobilyası İmalatı Yardım

Merhabalar, 1,5m * 2,5m el yapımı bir römorkum mevcut.(Karavan olmaya hazır) dikdörtgen şeklinde. İçine mobilya, dolap gibi eşyalar yaptırabileceğim usta önerisi olan var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum. Uygun fiyatlı olan var ise çok sevinirim. Saygılar ile :)

4. Bedirhan93

Wolksvagen Transporter Tavan Açma (tavan Yükseltme) Hakkında...

Öncelikle merhabalar. Ben yakın zamanda almayı düşündüğüm Wolksvagen Transporter (büyük ihtimalle kısa şase) aracı uzun bir müddet kullanmayı düşünüyor ve bu konuda bir takım konulara kafa yoruyorum. -Çok şükür ki @MüBisVan sayesinde bir çok konuyu öğrendim.- Şu sıralar aklıma takılan birkaç...
  5. Bedirhan93

Ramazan Bayramı 2019

Bu paylaşım altında, ramazan bayramındaki gezilerimizden güzel anlarımızı paylaşalım mı? Güzel bir arşiv olacağını düşünmekteyim. Herkesin bayramı kutlu olsun :))

6. Bedirhan93

Güneş Paneli Kapatma Yöntemleri

Birçok karavancıda olduğu gibi benim karavanımın üzerinde de güneş paneli var. Siz bu panelleri korumak ve güneş ışığından saklamak amaçlı neler yapıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla güneş panelinin iki haftada bir ışık alıp akü doldurması en sağlıklı olanı. Sizin fikirleriniz yada uygulamalarınız...

7. Bedirhan93

Hoto Mobi̇l Hakkında...

Merhabalar, aranızda uzun süredir bir okuyucu olarak duruyorum ve şimdi siz tecrübeli güzel insanlara bir şey danışmak isterim, şöyle ki; Merakım dolayısı ile her gün malum siteden karavanları inceliyorum. Kendimde ufak çaplı bir çekme karavan var ve gün geçtikçe yeni şeyler öğrenmek, yeni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri