Arama sonuçlarınız

1. tanersarp

Solo Kamp Karageçit

2023 ün ilk solo kampını kar yağışından hemen önce gerçekleştirdim. pozantı çamlıyayla arasında bir baraj gölü kenarında. hava gün içinde 4-6 derece, gece ve sabaha doğru 0, - 3 seviyelerine kadar düştü. yazın yoğun olduğu için bu bölgeye gelmeyi kış aylarına bırakmıştım iyi de yapmışım, tek...

2. tanersarp

Alternatif Kamp Rotası (mersin)

wc ve su sıkıntınız yoksa 2 gün keyifle vakit geçirebileceğiniz, trafik sesi olmayan güzel bir koy ( barbaros koyu - taşucu) mersin antalya istikameti taşucu beldesi ilk tünelden sonra yol içeri doğru sapıyor. bahçelerin içinden stabilize yoldan kıyıya ulaşıyorsunuz.
  3. tanersarp

Solo Kamp Mersin

Merhaba; Kimileri kamp için arkadaş eş dost arar. Bende ailemle çok sayıda kamp yaptım ancak en sevdiğim solo kamptır. Başka bir bireyin sorumluluğunu üstlenmeden sadece kendim ve doğa. Bu son gittiğim nokta mersin çamlıyayladan 7,5 saat yürüyerek cehennem deresi kuzeyine denk gelen dere...

4. tanersarp

Tentipi Çadır, Kurulum Ve Kullanım ( 5 Mevsim )

Merhaba Arkadaşlar, uzun zamandır takip ettiğim ve buradaki bir çok arkadaşımında kafasına yatacak bir üründen bahsetmek istiyorum. Tentipi çadırlar. Bu çadırların kurulumu ve taşıma güçlüğü diğer çadırlardan biraz daha zor olsada, kendi aracıyla kamp yapacak olanlara, özellikle kışın ne...
  5. tanersarp

Dana Adasına Kuşbakışı Paralel Rota

Merhaba sevgili Kampçı arkadaşlar. Hafta sonu oğlumla balık hobisi arkadaşlara eşlik edebileceğimizi söyleyip kendimize bir rota oluşturduk. Planımız onlardan geride bir nokta seçip araçtan inmek ve yaklaşık 14-15 km zorlu yolu 4 - 4,5 saatte tamamlamak; ulaştığımızda onların tuttuğu balıkları...

6. tanersarp

Victorinox 0.7240.t21 Swisscard (satılık)

Arkadaşlar merhaba; Elimde kullanılmamış Victorinox 0.7240.T21 SwissCard ürün vardır. İnternette şu an 250-280 tl aralığında verilmektedir. Ben bu ürünü 150 TL gibi bir rakama veriyorum. Hediye olarak başka bir swiss card geldiği için ihtiyacı olan birine satmak istiyorum Orjinal kutusu...

7. tanersarp

Taşınabilir Enerji Tirübünü / Micro Wind Turbine

Yine taşınabilir alternatif enerji sistemiyle karşınızdayım. Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum hemen atladım konuya. Mikro Kristal Güneş enerji panelleri yanı sıra rüzgarıda ardımıza almamız lazım :) kampta telefon , fotoğraf makinesi , fener , vb şarj etmek ve depolamak için çok beğendiğim...
  8. tanersarp

Çadırda Isınma Problemine Son

Merhaba arkadaşlar, Duyduk ki çadırda ısınma problemi çeken arkadaşlar varmış. Bunun önüne geçmek için bir iki çadır fikri paylaşacağım. işine gelmeyen olursa ateş ,uyku tulumu, cep sobası yapabilir. Takdiri değerli kamp sever arkadaşlara bırakıyorum. Gülümsemeniz eksik olmasın. Herkese iyi kamplar
  9. tanersarp

Yılın Son Kampı

Öncelikle buradaki değerli doğa severler arkadaşlara mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum. Gelecek kuşaklara aktaracağımız geri dönüşümü mümkün olan projeler tasarlayıp, çevreye saygılı bireyler yetiştirmek umuduyla. Buda benim oğlumla hafta içi dışarı çıkamadığımız...

10. tanersarp

Yeni Yıl Hediyesi

Arkadaşlar Merhaba; Sahibinden.com 'da sıfır etiketi üzerinde ancak internette bulacağınızın yarı fiyatına bazı ürünlerde 3 te bir fiyatına satış yapıyorum. İşinize lazım olan yada hediye etmek istedikleriniz olursa sizlere de bilgi vermek istedim. Ürünler orjinal ve hiç kullanılmamış...

11. tanersarp

Pratik Hava Tahminleri

Merhaba; Siz değerli forum üyeleriyle hava tahminleri ile ilgili pratik bilgiler paylaşacağım.Umarım faydalı olur. · Güneş ufukta bulut şeritleri arasında batarsa; hava bozacak veya gece yağmurlu olacak denebilir. · Şafak vakti tepelerin cevresini saran bulutlar; aşağı süzülürsa yağmur...
  12. tanersarp

Land Rover Defender Romörk Fikirleri

Defender tutkusu olan arkadaşlar için bir kaç romörk fikri paylaşıyorum. umarım beğenirsiniz.

13. tanersarp

500 $ Değerinde Sog Çekilişi

Meraba arkadaşlar, Amerikan bıçak markası sog bir kaç markayla birleşip çekiliş yapıyor. Toplam değeri 500$ ın üstünde. Katılmak için sayfanın linkini veriyorum. Bol şanslar. Holiday Mega Giveaway Part 2
  14. tanersarp

Discovery Mi Satıyorum.

Arkadaşlar işyerimi ve işlerimi genişletmek için aracımı satıyorum. Arazide off road için hiç kullanmadım sadece kamplar ve yayla çıkışlarında genellikle şehir içinde kullandım 137.000 km de, hiç bir sorunu yok istenilen yere gösterilebilir. özellikleri ise şu şekilde. BORUSAN ÇIKIŞLI 2011...
  15. tanersarp

Filmam Mam Portugal

Merhaba Arkadaşlar; Kullanımı açısından Opinel ve Filmam birbirlerine benzerlikler gösterir. Opinelin kilit mekanizması yerine Filmam'da kullanılan lineer lock daha sağlıklı buluyorum. Opinel herkesin bildiği artık sınıfında 1 numara olan bir üründür . Filmam firması ise Opinel'den 20 yıl daha...

16. tanersarp

Celestron Elements Infinisun Taşınabilir Güneş Paneli Ürün İncelemesi

Arkadaşlar merhaba; Sizlere günlük hayatta pek ihtiyacımız olmayacak ama doğada, denizde ve kamplarda çok ihtiyaç duyabileceğimiz bir ürün tanıtacağım. Motosikletle seyahat eden bir arkadaşımız için araştırma yapıp almıştık. Oldukça kullanışlı bir güneş paneli. Teknik bilgileri ise şöyle...
  17. tanersarp

Türkiye Için Alternatif Kamp Rotası

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere İnsan kalabalığından uzak, huzurun ve hem off-road hemde Kampçılık faaliyeti gösteren arkadaşlar için alternatif bir rota önerisinde bulunacağım. Ankara - Adana Otoyolu pozantı gülek mevkinden indiğimiz zaman Çamlıyayla mevkiine ulaşıyoruz. Yol üzerinde kamp...
  18. tanersarp

Zor Durumlar Için Pratik Bilgiler

Merhaba arkadaşlar. Belki bunlar daha önce paylaşılmıştır bilmiyorum ama işinize yarayacağını düşündüğüm birkaç bilgi paylaşmak istedim. Eklemeler olursa sevinirim. Havasız en fazla 3 dakika, susuz 3 gün, yiyeceksiz 3 hafta yaşayabilirsiniz. Kil, yağmur suyunu iyi tutar. Kuru kil tabakasının...

19. tanersarp

Nebo Lumo 25 Lumen Compact Fener

Arkadaşlar merhaba; Elimde çok sayıda bu fenerlerden var. Çok özellikli ve kullanışlı. internet sitelerinde 40/50 tl periyodunda satılıyor , ben elimden çıkarmak için 15 Tl Gibi bir rakamdan vereceğim. Ürün su geçirmeyen bir yapıya sahip, Karabinası var.(İçecek açacağı şeklinde kullanılabilir)...
  20. tanersarp

Taşınabilir Çamaşır Makinesi-the Scrubba

Merhaba arkadaşlar, Her yenilik bir ihtiyaçtan doğar derler ya The Scrubba tam da buna örnek bir çalışma. The Scrubba’nın kurucusu Ash Newland 2010’da bir arkadaşı ile Afrika’ya gidip Kilimanjaro Dağı’na tırmanmaya karar vermiş. Ancak seyahat planı evresinde kamp ve soğuk hava için yanlarına...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri