Arama sonuçlarınız

1. Bünyamin

40 Günde Avrupa Turu

Haziran-Temmuz 2013'te Antalya'dan yola çıkıp, Norveç'e kadar uzanan gezimize ilişkin notları ve fotoğrafları blogumda yayınlıyorum. Gezi anılarının 16'ıncı bölümüne ilişkin tanıtım yazım aşağıda. Blogumu ziyaret edip, ilgiyle okuyacağınıza inanıyorum. Kuzey Denizi'nde med ceziri yaşamak...

2. Bünyamin

40 Günde Avrupa Turu

40 gün 40 gece süren Avrupa turumuzu tamamladık ve 1 Ağustos 2013 Perşembe günü yurda döndük. Gezimiz 23 Haziran 2013 Pazar günü Kapıkule Sınır Kapısı'ndan Bulgaristan'a girişle başladı. Sırasıyla şu ülkeleri geçtik: Bulgaristan Plovdiv ve Sofya) Sırbistan (Belgrad ve Novi Sad'a yakın bir...
  3. Bünyamin

Yola Çıkıyoruz Ama Rotamız/planımız Belli Değil

Sevgili karavancı dostlarım; 11 ya da 12 Haziran gibi Antalya'dan yola çıkıyoruz. İlk hedef Bursa İmaj Karavan. Bir iki eksiğimi giderdikten sonra, ver elini..... Ver elini.... Ver elini neresi bilmiyorum. Karavanımıza temel ihtiyaçlarımızı yüklüyoruz. Pasaportlarımız da yanımızda...

4. Bünyamin

Avrupa Seyahati Gezi Notları (3. Bölüm) Gezinin Maliyeti ile İlgili Bilgiler

Not: Bu notlara, fotoğraflarıyla birlikte http://avrupaseyahati.blogspot.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bloğumda daha fazla detay ve bol fotoğraf görmek mümkün. GEZİNİN MALİYETİ HAKKINDA BİLGİLER Hemen herkes gezinin ne kadara mal olduğuna ilişkin sorular yöneltiyor. İnsanlar elbette gezi...
  5. Bünyamin

Otomobille Avrupa Seyahati Gezi Notları (2.Bölüm)

RESNE'DEYİZ Nerede kalmıştık ? Bitola’dan (Manastır) Ohrid’e gitmek üzere yola çıkmıştık. Dar, biraz virajlı, ama kenarları yemyeşil bir yoldan Ohrid’e doğru direksiyon sallarken, aklıma yine çay düştü. Sigarayı bırakalı 12 sene olmuştu ama bir başka maddenin bağımlısı olduğumu bu gezide bir...

6. Bünyamin

Otomobille Avrupa Seyahati Gezi Notları (1)

AVRUPA TURUNA ÇIKIYORUZ Ailemle birlikte bir kaç kez Avrupa şehirlerini gezdik. Ama ilk kez otomobilimizle bir Avrupa seyahatine çıkacağız. Hazırlıklarımız günler öncesinden başladı. Önce otomobilimizin üzerine port bağaj yaptırdık. Daha fazla eşya götürebilmemiz için bu gerekliydi. Ancak...

7. Bünyamin

Avrupa Seyahati Anılarımız

Temmuz ayında ailemle birlikte ve otomobille gerçekleştirdiğimiz 24 günlük Avrupa seyahatinin Yunanistan bölümüne ilişkin anılarımızı, gezi notlarımızı http://avrupaseyahati.blogspot.com/ adresinde yayımlamaya başladık. Gezi notlarına ilişkin eleştiri ve önerilerinizi, yorumlarınızı bekliyorum.
  8. Bünyamin

Otomobille Avrupa Turu

Selamlar, Eşim, kızım ve oğlumla birlikte, 3 yıl önce planladığımız otomobille Avrupa turunu bir aksilik olmazsa 2009 Temmuz ayında gerçekleştireceğiz. Hazırlıklarımız sürüyor. 1 aylık yıllık iznim onaylandı. Yunanistan'dan multi giriş-çıkılşı 3 aylık vizemiz alındı. Otomobilin üstüne portbagaj...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR