Arama sonuçlarınız

1. M

Grand Cherokee 1994 Zj Ayna Mahruti (yardım)

Herkese merhaba , aracımın ön defransiyeli ötüyor sadece gaza basarken ses geliyor ustam sadece ses yapar bi zararı olmaz dedi fakat ben ayna mahrutini değiştirmek istiyorum. Yurt dısından getirsem neye patlar tr den mi almalıyım , önerebileceğiniz siteler varmı rockautoda bulamadım 41 -11 benımki.

2. M

Grand Cherokee 5.2 94 (zj) Ön Şaft

Herkese iyi akşamlar , 1994 model grand cherokee 5.2 limited aracıma komple ön şaft arıyorum. Çıkma yada sıfır olabilir birkaç yerde buldum fakat çok uçuk fiyatlar istiyorlar ve ilgilenmiyorlar. Bu parçayı nereden bulabileceğim hakkında bir bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirmi ? Yurt...
  3. M

Grand Cherokee 5.2 1994 Zj Sigorta Yakma Ve Erimesi

Herkese merhabalar. 1994 model 5.2 limited sahibiyim, sol şeritten 90 100km arası ilerlerken birden bire arabanın bütün elektiriği gitti ve stop etti hiçbir türlü çalıştıramadımda. Az kalsın öbür dünyaya gidiyorduk.. Neyse arabayı cektırdım gittik elektirikçiye sigorta erimiş birde kablo eski...

4. M

Grand Cherokee 5.2 Limited Yakıt Tüketimi

Arkadaşkar 94 model grand cherokee 5.2 limited aldım fakat lpg de kilometre başı 2 tl yiyor..Ocağıma incir ağacı ektim resmen yardımcı olabılecek arkadaşlar cevap yazabilirse cok sevinirim:) 1depo 183 tl alıyor ve yaklasık 55 60 mil arası gidiyor en fazla araç.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri