Arama sonuçlarınız

1. deli_poyraz

Kaçkar Dağları Kamp Yüklü Yürüyüş Etkinliği

Arkadaşlar, Kaçkar Yaylalarında daha öncesinde 3 defa 1 haftalık kamp yüklü ya da yüksüz yürüyüşlere katıldım,Kaçkar zirve faaliyeti de yapmıştık.Kaçkar ya da Artvin coğrafyasında 1 hafta ya da 10 günlük kamp yüklü yürüyüşler yapabilecek profesyonel arkadaşlar bana ulaşabilirse sevinirim.

2. deli_poyraz

Kamp Yüklü Kaçkar Trans Etkinliği

Arkadaşlar, Kaçkar Yaylalarında daha öncesinde 3 defa 1 haftalık kamp yüklü ya da yüksüz yürüyüşlere katıldım,Kaçkar zirve faaliyeti de yapmıştık.Kaçkar ya da Artvin coğrafyasında 1 hafta ya da 10 günlük kamp yüklü yürüyüşler yapabilecek profesyonel arkadaşlar bana ulaşabilirse sevinirim.
  3. deli_poyraz

Kastamonu Pınarbaşı-cide Arası Orman Patikaları

Merhabalar, Yakın bir zamanda Küre Dağları'na bir rota planlıyorum.O bölgeyi iyi bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Ilgarini Mağarası'nın olduğu bölgeden Cide köylerine inebileceğim patikalar var mıdır?O bölgede daha önce yürümüş arkadaşlar var mı acaba?

4. deli_poyraz

Trekkingde Kullanılan Çevrimdışı Navigasyonlar Hakkında...

Merhaba Arkadaşlar, GPX Wiewer adlı bir uygulama kullanıyorum.Çevrimdışı bir uygulama.Önceden wifi ile bağlanıp kml rotalarımın haritalarını yüklemem rağmen çevrimdışı olduğunda haritalar bulanıp oluyor ya da hiç yüklenmemiş gibi çıkıyor.Yardımcı olan olursa sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,118
Kaydolan Son Üyemiz
demootodefenderkoltu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri