Arama sonuçlarınız

1. A

LÜTFEN YARDIM

10 gündür ilfer oto tarafından gönderilmeyen parçalarımı ordan alıp bana kargolayabilecek birilerine ihtiyacım var.Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok makbule geçer.Artık hergün defalarca arayıp parçalarımı gönderin demekten yoruldum.Bu arada ilfer oto kartal oto sanayisindedir.

2. A

Satılık 1989 Model Defender Pick Up

Çok severek kullandığım Defender'ımı V8 sevdasına kapılarak satmaya karar verdim. Araç 89 model askeriyeden çıkma düz dizeldir.İlave olarak otokar şnorkel ve T-Max EW-9000, 4 ton kapasiteli vinç bulunmaktadır.(Vinç henüz kullanılmamıştır.) Range Rover Classic veya V8 Defender'la takas olabilir...
  3. A

4 Adet 7,50x16 yada 235/85/16 MT Lastik Aranıyor.

Defender'a uygun 4 adet mt lastik elinde olan varsa, yardımcı olabilirse sevinirim.

4. A

Defender Lastik Seçimi

Petlas 9.00x16 mümkün mü desem,çok mu uçmuş olurum acaba? :D
  5. A

Vinç Seçimi Hakkında

Selamlar.Defender'ıma vinç almayı düşünüyorum,ama 3 tonluk mu alsam yoksa 4 tonluk mu diye ikilemde kaldım.Ayrıca bi sorum daha olacak.Vinci defenderın orjinal tamponuna monte edebilir miyiz?Sizlerin değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

6. A

CJ8 Yakıt Sorunu

öncelikle herkese selamlar...cj8 in yakıt sarfiyatı konusunda bana yardımcı olabilrmisiniz?tüketimi azaltmak için neler yapabilirim?şimdiden teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri