Arama sonuçlarınız

1. T

96 Zj Günlüğü

97 model 6cm get olan zjye 265x70x16 diğer deyimle 31x10.5x16 at lastik taktım. Orjinal zj jantinda istedigim taban genisligini alamadim. Yanimda bir abi ayni lastik,ayni ebati l200e taktirdi, ofset jant da satin aldi benim taban genisliginin nerdeyse bir bucuk kati durdu, benim moraller bozuldu...

2. T

5.2 Zj Lastik, Jant, Egzoz Aranıyor

Kaporta sıkıntısı derken göçük ve ya pas degil hocam, güneş solmasi, renk atması, solma, cizik vb..
  3. T

Teşekkürler ilginiz için başka yardım olacak arkadaşlar sizden de diğer konularda yardım istiyorum lütfen

4. T

Flowmaster 2.5” Super 44 Arıyorum

Ben de arayistayim, yer izmir
  5. T

Merhaba, 97 bir zj ile araniza katildim, mekanik, motor, yuruyen sorunsuz. Sorunlu yanlari hep kozmetik, mesela kaportada gunes yaniklari mevcut. Aslinda sticker ile kapanabilecek seyler ama elimde butce varken boyatabilir ya da komple kaplayabilirim de. F/p ? Olarak hangisini onerirsiniz...

6. T

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Tesekkurler hocam, cok cok inceledim, evet 96 ve sonrasi diyen de var tam tersini iddaa eden de.. kafam cok karisti malum..

7. T

Chevrolet Blazer lüfen yardım

Alma niyetinde olduğum 3 tane blazer var önümde birini seçmeliyim.. alirken kriterlerim neler olmalı 95 ve oncesi ile 96 ile sonra 4.3 vorteclerin motorlari farkli mi? S10 ve ismini bilmedigim önü çift farlı bir kasasi daha var hangisi tercih edilmeli? Hava akış metresi bozuk olan bir tane var...
  8. T

Xj Ve Zj 2 Arac Arasında Kaldım, Lutfen Yardım Edin.

Yasak olabilir diye özelden gönderdim

9. T

05547228642 Taylan ismim

05547228642 Taylan ismim

10. T

Sizin grup? Nasil gorebilirim?
  11. T

Baya zararlı çıkarım farkindayim, o yuzden yuzden dolulara bakiyorum, ağır offroad yapilip yapilmadigini anlayabilecek uç tecrubem yok, nivam vardi offroad donanimliydi, o araclari iyi tanirim, sıkıntıları neler bilirim ama amerikanda zayifim. Siteden satilik araci olan var mi?

12. T

Facebook Marketplace: Denizli - Otomobil Parçaları - Kare kasa bakımlı 4.0 dosta gider ihtiyaçtan satılıktır Boyle bir arac daha var, fazla oynanmis sayilmaz, gecmisini tahmin etmek zor elbet :)
  13. T

Facebook Marketplace: Denizli - Otomobil Parçaları - Kare kasa bakımlı 4.0 dosta gider ihtiyaçtan satılıktır Boyle bir arac daha var, fazla oynanmis sayilmaz, gecmisini tahmin etmek zor elbet :)
  14. T

Evet blazer iyi duruyor ama butcemi biraz asiyor, sebebi de dediginiz gibi aldigim aracta cikacak muhtemel arizalar dolayisiyla 6-7k butce kosede ayirma istegimdir. Xjde yapilmis degisiklikler risk icerir demissiniz, ne gibi riskler olabilir sizce? Aracta direksiyon boslugu bile yok diyor...

15. T

Yani düz mantık olarak haklısınız, arabanın döşemesinin dahi su geçirmez döşenmesi benim de aklima bunlari getiriyor, ama ben ağır off road yapmayacak olsam da yerden yüksek ve en az 33-34 inc lastikli bir arac bakiyorum, haliyle bunun da takozla, getle falan olmasi bence daha kotu diye...
  16. T

Öncelikle herkese merhaba ismim Taylan, İzmir'de yaşıyorum. Kısa süre önce lada nivamı sattım ve xj, zj ya da blazer arayisindayim, sizlere hangisini secmeliyim demeyeceğim, tüm forumda benzer yazıları okudum. Sizlere arasinda kaldigim araclari sunup fikirlerinizi isteyecegim, 2 dakikanızı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri