Arama sonuçlarınız

1. Ömer18

Eski Dodge Yeni Macera - Off Road Karavan

Belki bir şey sabitlemek için kullanılır ilerde :)

2. Ömer18

Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

Hocam merhaba. Neden her gün kantara giriyorsunuz?

3. Ömer18

Tazı Kanyonu

Video: https://youtu.be/doo66iuSsEU YouTube da böyle bir video izlemiştim. Belirli bir yere kadar yol var, manzara içinse bir müddet yürümek gerekiyor galiba.
  4. Ömer18

Çekme Karavan Muayene Süresi

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/karavan-sahibi-olanlar-dikkat-muayene-sureleri-6478285

5. Ömer18

105a Agm Akü Için Şarj Aleti Önerisi

Faydalı bir spekülasyon diyeyim :)

6. Ömer18

Cihazla ilgili ne bir iddiam var ne de "nasıl" sorusu için teknik bilgim.
  7. Ömer18

Buradaki kademe acaba cihazın belli bir amperle başlayıp şarj süresince bunu değiştirmesi mi?
  8. Ömer18

Üzerinde bu şekilde tercihler mevcut, siz istediğiniz akü tipini seçiyorsunuz. 200 a için yetersiz derken tam olarak neyi kastettiniz? Paralel bağlıyken şarj sorun olur mu?

9. Ömer18

Merhaba. Ben de şöyle bir ürün aldım. 3 Aşamalı Akü Şarj Aleti 509,00 TL yerine 246,90 TL https://urun.n11.com/diger/3-asamali-aku-sarj-aleti-P395000769 Solar enerjiyle uğraşan bir abi kullanıyormuş, sorun yaşamamış, verimliymiş ... Alet akü voltajini kendi algılıyor. Akü tipini siz...

10. Ömer18

Dacia Bakım

Merhaba sayın gezenbilirciler. Herkese iyi akşamlar. 1.5 DCI Sandero Stepway kullanıcısıyım. 3. yılımızdayız aracımızla. Daha önceki iki bakımı araç garantisini bozmamak için yetkili serviste yaptırdım. Ancak ücretler özel servislerin tam olarak iki katı. Bu yıl artık garantiyi düşünmeden...
  11. Ömer18

2 Haftalık Karadeniz Gezisi Için Yeni Karavancıya Tavsiye

Giresun doğası itibarıyla çok etkileyiciydi. Bir de buna Kümbet yaylası yolundaki Halil Paşa tüneli ve yayladan sonraki Hacı Abdullah Ağa duvarı da eklenmişti. Tavsiye ederim. Kümbet'e giderken uğradığım bir yaylada karavanlar da vardı.

12. Ömer18

2 Haftalık Karadeniz Gezisi Için Yeni Karavancıya Tavsiye

Merhaba. Şimdiden iyi gezmeler. İki yıl önce ağustosta bir gezim olmuştu. Enerji konusunda nasıl bir yol izlersiniz bilemiyorum ancak gezim sırasında Ordu ve Rize arası bir hafta boyunca güneş yüzü göremedik bilginize..
  13. Ömer18

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  14. Ömer18

Road Therapy

Teşekkür ederim.

15. Ömer18

Road Therapy

Merhaba. Kamera için filtre kullanıyor musunuz?
  16. Ömer18

ESP NE ZAMAN AÇIK VEYA KAPALI KONUMDA BULUNDURULMALI

Merhaba. Eski bir başlık ancak yeni başlık açamadığım için buraya yazıyorum. Sandero Stepway 1.5 DCI aracımla geçen gün karlı bir yolda ilerlerken açısını tam bilmediğim dik sayılabilecek bir rampada kaldım. Yeni de yağmış olan karda bir kaç kez denememe rağmen tam çıktım çıkacağım derken araba...
  17. Ömer18

Çekme Karavan Hareket Öncesi Kontrol Listesi

Karavan ve araç lambalarının sağlıklı çalışıp çalışmadığını da kontrol ederim... Sola sinyalimin çalışmaması ürkütür beni

18. Ömer18

Aküler

Ben de jel akü kullanıyorum ilk kışı geçireceğim. Güneş panelleri şu an yeterli gelmiyor. Kullanmıyorum ama voltaj düşüyor. Bir şarj aleti sipariş verdim.
  19. Ömer18

Jel Akü Şarjı...

Teşekkür ederim. Ancak soru soruyu aklıma getiriyor kusura bakmayın. Aynı anda güneş panellerinden akım gelmesi bi soruna yol açar mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri