Arama sonuçlarınız

1. denizari82

Güneş Paneli Diyot Problemi!

170w güneş panelim aküyü şarj etmiyor, kablolarından şüpheleniyorum, bu yüzden bacaklara yeni kablo leyimleyip bir test yapmak istiyorum fakat fotoğraflarda gördüğünüz gibi artı ile eksi bağlantı ayakları arasında 2 adet Diyot mevcut (1'nci Fotoğraf). Acaba bu iki diyot, arada bir tane de boş...

2. denizari82

İkinci El Tüfek Satarken Neler Yapmalıyız?

Geçen yıl köyde iş kurmak ve yoğun ayı nüfusundan korunmak için aldığım yivsiz tüfeğimi, iş kurmak nasip olmadığı için bu sene satmak istiyorum ki, tüfek sıfır paketinde hiç atış yapılmamış halde duruyor. Size sormak istediğim, ikinci el tüfek satışında nelere dikkat etmeli, satıcı olarak...
  3. denizari82

Güneş Paneli Sisteminde Ne Tip Ve Kaç Amper Sigorta Kullanmalıyım?

1200 Watt'lık bir güneş paneli sistemi için; 1- Güneş Paneli ve Şarj Kontrol Cihazı arasına, 2- Şarj Kontrol Cihazı ve Akü arasına da sigorta eklemeli miyim? Ürün kitapçığında böyle bir şema gösterilmiş fakat bu sistemler için sigortalar farklı mı, nasıl olmalı ve kaç Amper sigorta olmalı...

4. denizari82

İnverterin (modifiye Sinüs) Nötr Çıkışlarında Da Elektrik Var!

Konteyner de kullanmak için 2 ay önce aldığım güneş paneli sistemini ilk defa bu gün konteynerin elektrik hattına bağladığımda prizlerdeki nötr hatlarında da elektrik olduğunu fark ettim. Sistemi ayırıp, İnverterin (modifiye sinüs) üzerindeki fiş yuvalarına kontrol kalemiyle baktığımda nötr...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri