Arama sonuçlarınız

1. S

Defender için Aldığımız Yedek Parçalar ve Fiyatları

Ynt: Defender için Aldığımız Yedek Parçalar ve Fiyatları 280 tl işçilik aldı ama bunu işçilik diye adlandırmadı getirttiği parçalardanda kendine pay biçti

2. S

Defender için Aldığımız Yedek Parçalar ve Fiyatları

Ynt: Defender için Aldığımız Yedek Parçalar ve Fiyatları herkese selamalar sayın abilerim dün ustama kızdım ve defendere mi satmaya karar verdim masrafın yarısına vereceğim ön sağ aks difressiyel tarafından dişli sıyırdı haliyle difransiyel aks dişli gurubuda değişti benden 480 tl istedi çok...
  3. S

Satılık Defender

Ynt: Satılık Defender ARAÇ 1991 MODEL FİYAT OLARAK 13.500 TL DÜŞÜNÜYORUM

4. S

Satılık Defender

Ynt: Satılık Defender TEL. 05327374144
  5. S

Satılık Defender

Ynt: Satılık Defender ARAÇ BENZİNLİ /LPG , HİDROLİK DİR. LPG MARKA BRC , DEBRİYAJ SETİNDEN BÜTÜN BURŞLARINA KADAR YENİLENDİ ŞU AN HİÇBİR SORUNU YOK

6. S

Satılık Defender

ARAÇ TELEKOM ÇIKIŞLI VE YAKLAŞIK 13 YILDIR SİVİLDE KULLANILIYOR

7. S

defender parça satış

arkadaşlar uzun zamandır alışveriş yaptığım parçacıma ulaşamaıyorum telefonlara bakan yok bilgisi olan varasa lütfen acil olarak irtibata geçelim parçacımın ismi ''''oto özdal''''ANKARADA herkese teşekkürler
  8. S

Motor değiştirmede son durum

Ynt: Motor değiştirmede son durum Herkese selam .... aynı sıkıntı bende de var aracımı seviyorum ama doyasıya binemiyorum malum yakıt bu kanun çıktıktan sonra hiçmi benzinli aracını dizele çeviren olmadı acaba .....
  9. S

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor selamlar yaklaşık 5 yıldır benzinli / LPG li defender kullanıyorum yakıt tüketimi LPG de 350 /400 km

10. S

Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı.

Ynt: Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı. herkese selam konuyu biraz geç okudum ben defender aracımı 2009 un mayıs ayında muayenesini yaptırdım çeki demirim işli değildi fakat çeki demirinin fabrika tarafından takıldığına dağir fabrikadan evrak temin ettim ve bu evrağı görevliye...

11. S

Ford Ranger Çift Kabin 4x4

Ynt: Ford Ranger Çift Kabin 4x4 Hasan bey bilgilerin için çok teşekkür ederim
  12. S

Ynt: Ford Ranger Çift Kabin 4x4 hiçmi hayır sever insan kalmadı bu memlekette ya

13. S

Ynt: Ford Ranger Çift Kabin 4x4 en önemli şeyide unutmuşum iyi bakımları yapılmış bir motorun ortalama ömrü nekadardır
  14. S

konuyla ilgili herkese selamlar sayın abilierim ben bu ranger hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum 1.hangi modelini tavsiye edersiniz 2.bu araçların artısı ve eksileri nelerdir 3.ortalama ne yakar km (asfalt uzun yolda) 4.arazi performansı nasıl 5.parça fiyatları nasıldır...
  15. S

Defender'da Kontak Kapatınca Motor Stop Etmiyor ?..

Ynt: Defender'da Kontak Kapatınca Motor Stop Etmiyor ?.. sayın abiler avans ayarını deniz seviyesiyle aynı yerde yaptım diyebilirim aracımı bir aykadar köyümüzde kullandım rakım 600 civarı ama samsun merkeze geri döndüğümde yine aynı haraketi yapıyor

16. S

Ynt: Defender'da Kontak Kapatınca Motor Stop Etmiyor ?.. lpg sistemini dever dışı bırakıyorum direk benzinli yapıyorum yine yapıyor
  17. S

herkese selam arkadaşlar benim defender a busıralar bi haller oldu aracımla yoldan geldikten sonra stop etmek için kontak kapatıyorum ama o durmak istemiyor o hala çalışmak istoyor gibi kelkinip duruyor lpg de iken iki veye üç kere kelkiniyor ve duruyor ama benzinde iken araç özellikle...
  18. S

Defender Renk Kartelası

Ynt: Defender Renk Kartelası selam arkadaşlar bu boya konusu açılmışken bende birşey sormak istiyorum malumunuz defender komple aliminyum ve boya kusması diye tabir edilen olayla karşılaştım ne yapmam hakkında bana bilgi yada bu araç boyanırken nasıl bir işlemden geçmesi gerekiyor

19. S

Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı.

Ynt: Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı. selam herkese bugün çok mutluyum arkadaşlar 3 aydır kendime sitres yaptığım şu muayene işini hallettim defender aracım tek seferde muayeneden geçti .sizlerle bazı bilgileri paylaşmak istiyorum aracımda bagaj (tavan) çeki kancası ve vinç vardı...
  20. S

Tek Araç Olarak Niva Kullanımı

Ynt: Tek Araç Olarak Niva Kullanımı Erol bey lada nivayı 6 yıl çok zevkle kullandım aynen sizin kullanmak istediğiniz gibi şu an bende defender var konfor bakımından defenderle kıyasladığımda lada niva onun yanında mercedes kalır yani konforsuz diyemeyiz parçası bol vede ucuz sayılır tek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri